Akra Tours

Trabzon
  Firma No: #541252
Diğer Sektörler


Ünvan: Akra Tours
Akra Tours
Adres
Kemerkaya Mah. Atatürk Alanı No:34/1, 61100
Trabzon / Türkiye
Akra Tours
Telefon: 4623323332
Akra Tours
Fax: +90 (462) 3323332
Akra Tours Akra Tours Akra Tours
Yetkili: Sebahaddin Çuvalcı
Akra Tours Akra Tours
Sponsorlu Bağlantılar
Akra Tours
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Akra Tours, T.C. Turizm Bakanlığından onaylı A GURUBU bir seyahat acentası olmasının yanında, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentalar Birliği) üyesi olup, yurt içi ve yurt dışı yolculuklarınız için uçak bileti temini, Konaklama ve Rent A Car hizmetleri de vermektedir.

Akra Tours, “maddi değil, manevi”, “iyi değil, kusursuz” hizmet anlayışıyla yola çıkmıştır. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosu ile sektöründe adından söz ettiren firmalar arasında yerini alma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bir marka olmak için Hizmet ve Özverinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Akra Tours, sizlere verdiği hizmetle rahat ettirebilmek için var gücü ile çalışmaktadır.

Amacımız: kalite, güven ve hizmet üçgenini hep ön planda tutmak, müşteri memnuniyetini arttırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişim içerisinde olmaktır.


Diğerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.