Bemol Müzik Yayınları

Kahramanlar / İzmir
  Firma No: #538259
Hizmet & Eğitim & Bilişim


Ünvan: Bemol Müzik Yayınları
Bemol Müzik
Adres
1412 Sok. No:25/A
Kahramanlar / İzmir / Türkiye
Bemol Müzik
Telefon: 2324251917
Bemol Müzik
Fax: +90 (232) 4251917
Bemol Müzik Bemol Müzik Bemol Müzik
Yetkili: Haydar İldan
Sponsorlu Bağlantılar
Bemol Müzik
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Bemol Müzik Yayınları, 20 yılı aşkın bir süredir nota yayıncılığı yapmaktadır. Yatırımını hizmet kalitesine yönelten bir kuruluş olarak, gelişmekte olan çağımızın gereklilikleri arasında bulunan ve ihtiyaç duyulan projelere, deneyimli kadromuz ve yenilikçi yapımızla imzamızı attık ve atmaya da devam edeceğiz.

Bemol müzik yayınları, ürettiği birçok projenin ilk sahibi konumundadır. Yüzde yüz nota yayıncılığına yönelik çalışmalarımız, bizleri bu alanda çalışan ilk ve halen de tek ciddi firma olma özelliğini taşıtmaktadır. Kendini kanıtlamış olan eserlerimiz; sayısı her geçen gün artan müzikseverlere, asla eskimeyecek ve gündemini yitirmeyecek kaynaklar olarak sunulmaktadır.

Bemol Müzik Yayınları 15 yıl önce, müzik eğitim kitaplarının vcd destekli projelerini yayınlamış, yaptığı baskılarla bu alanda da kendini kanıtlamıştır.Yayınladığı 90’ın üzerinde eser bulunmaktadır.

Müziğin evrensel bir dil olduğunu biliyor ve hayatınızın ne kadar içinde yer aldığını  görebiliyorsak, bu da Bemol Müzik Yayıncılığın ne kadar doğru bir yolda olduğunu göstermektedir.


Diğerlerine Göz Atın: Hizmet & Eğitim & Bilişim

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.