Fikir Mühendislik Tasarım Kalıp İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

 
  Kazan / Ankara
  Firma No: #538110
Makina & Ekipman


Ünvan: Fikir Mühendislik Tasarım Kalıp İmalat San. Tic. Ltd. Şti.
Fikir Mühendislik
Adres: Saraykent Sanayi Sitesi 74.Sokak No:11
            Kazan / Ankara
            Türkiye
Fikir Mühendislik
Telefon: 3128153150
Fikir Mühendislik
Fax: 3128153151
Fikir Mühendislik
E-mail: info@fikirmuhendislik.com.tr
Fikir Mühendislik
Web: www.fikirmuhendislik.com.tr
Fikir Mühendislik
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Loading map...

Loading

Fikir Mühendislik Tasarım Kalıp İmalat Makine San. ve Tic. Ltd. Sti. 2014 yılında çeliklere talaşsız şekil verme konusunda ki 10 yıllık tecrübesini elektro erezyon teknolojisi ile birlestirerek konusunda uzman personeli ile Türkiye de ilk olan kalıp tasarımı yaparak, devamında kalıpların üretimini gerçeklestirip müşterilerine nihai ürün sunabilen bir üreticidir.

Fikir Mühendislik firması olarak üretimin olmadığı ülkelerin tükenmeye mahkum olduğu bir dünyada yasadığımızın bilinci ile hareket ederek talassız imalat yöntemi ile metallere sekil verme konusunda sanayimize AR-GE ve inovasyon faaliyetlerinde destek olmak için bilgi ve tecrübemizi maksimum düzeyde kullanarak çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Deneyimli ve uzman kadrosuyla yola baslayan firmamız, projelerin tasarım asamasında uygun maliyet, kalite ve üretim asamalarını göz önünde bulundurarak, sürekli iyilestirme hedefleyerek müsterilerine hizmet vermektedir.

Daima kendisini gelistiren, mükemmeli hedefleyen, sorumluluğu alınan projelerin her zaman daha iyisinin yapılması gerektiğine inanan firmamız, Türkiye de bir ilk olmasının yanı sıra dünyada rakipleri arasında bir rehber ve marka olmayı hedeflemiştir.


Aynı Sektördeki Diğer Firmalara Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.