Güçoğlu Makine Sanayi

Maltepe / İstanbul
  Firma No: #539546
Makina & Ekipman


Ünvan: Güçoğlu Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.
Güçoğlu Makine
Adres
Küçükyalı Mah. Kılıçaslan Sok. No:9
Maltepe / İstanbul / Türkiye
Güçoğlu Makine
Telefon: 2164172184
Güçoğlu Makine
Fax: +90 (216) 4172185
Güçoğlu Makine Güçoğlu Makine Güçoğlu Makine
Yetkili: Tekin Burak Akgüç
Sponsorlu Bağlantılar
Güçoğlu Makine
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Güçoğlu Makine olarak, hızla gelişen ambalaj sanayinde müşterilerimize ucuz, kaliteli ve yüksek kapasiteli makineler sağlamaktayız.
Hedefimiz; teknolojik gelişmeler ışığında kolay kullanımlı ve yüksek kapasiteli makineler üretmektir. Faaliyet alanımız, sadece etiketleme makineleri sektörüdür.
Firmamız, İtalyanın en büyük etiketleme makinesi imalatcısı olan LABELPACK firmasının Türkiye mümessilidir. Makinelerimizin tüm yedek parçaları ile etiketleme gruplarını LABELPACK firmasından sağlamaktayız..
Güçoğlu Makine olarak LABELPACK firmasından ithal ettiğimiz etiketleme makinalarının yanı sıra özgün tasarımlı etiketleme makinaları imalatı da yapmaktayız. Güçoğlu Makine imalatı etiketleme makinelerinde, LABELPACK firmasının step motorlu, mikroişlemci kumandalı, hafızalı etiketleme modüllerini kullanmaktayız.


Diğerlerine Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.