Hesaplı Rulman

Başakşehir / İstanbul
  Firma No: #541388
Makina & Ekipman


Ünvan: Hesaplı Rulman
Hesaplı Rulman
Adres
Heskop Sanayi ve Ticaret Merkezi İkitelli O.S.B Süleyman Demirel Bulvarı M:6 No:103-105
Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Hesaplı Rulman
Telefon: 2124461625
Hesaplı Rulman
Fax: +90 (212) 4461101
Hesaplı Rulman Hesaplı Rulman Hesaplı Rulman
Yetkili: Ali Ekber Tanrıverdi
Sponsorlu Bağlantılar
Hesaplı Rulman
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

HESAPLI RULMAN Makina Tekstil Sanayi İthalat İhracat Ve Pazarlama Ticaret Limited ŞİRKETİ, küçük bir tezgâh halinde 1994 yılında Polonya pazarında kurulmuştur. Amacımız rulman sektöründe bir lider haline gelmekti. Çünkü yetenekli ve özverili personellerle, siz değerli müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlarla en kaliteli ürünleri tedarik ettik ve TÜRKİYE genelinde sektörde bir lider haline geldik. Müşterilerimize kirlenen ve sahteciliğin yaygınlaştığı rulman sektöründe orijinal rulman tedariğinde bulunmaktayız bu yüksek kaliteli hizmeti müşterimize sunmaktayız. Biz “Vakit nakittir” prensibini benimseyerek hatasız ve aynı gün hizmet için çalışıyoruz. Bizim rulman sektöründe, değişen rulman çeşitlerinde müşterilerimize değerli bilgilerine 7/24 rulman kataloglarından ve tecrübelerimizden müşteri ayırt etmeksizin objektif bilgi teminimiz mevcuttur.
Geniş stok yelpazesi ile hizmet etmeye her zaman devam ediyoruz. Stoklarımızda bulunmayan rulmanlar en kısa sürede, güven ve orjinallik prensiplerimize uygun yurt dışı tedarikçilerinden en kısa sürede temin edilerek aciliyet durumuna göre teslim edilir.
Yıllar içinde, önceliklerimiz hiçbir zaman değişmemiştir: Kaliteli hizmet – Düşük fiyat. Yani biz “Rulman Sektöründe Kişisel Değerde Lider” olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz!


Diğerlerine Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.