İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlık

Fatih / İstanbul
  Firma No: #550757
Hizmet & Eğitim & Bilişim


Ünvan: İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlık
İKA Yabancılar
Adres
İskenderpaşa Mah. Sofular Cad. No:14 D:3
Fatih / İstanbul / Türkiye
İKA Yabancılar İKA Yabancılar
Fax: +90 (850) 2039379
İKA Yabancılar İKA Yabancılar İKA Yabancılar
Yetkili: Mustafa Barak
İKA Yabancılar İKA Yabancılar
Sponsorlu Bağlantılar
İKA Yabancılar
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

İKA Danışmanlık 2005 yılından itibaren ülkemizde yaşayan yada yaşamayı planlayan yabancılara yasal konularda hukuki, belge ve vize danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. 14 Yıllık tecrübemizle alanında uzman avukat, göç, belge ve vize danışmanlarından oluşan 20 kişilik profesyonel ekibimizle birlikte bireysel veya kurumsal müşterilerimize, Türkiye’de hukuka uygun yaşam ve çalışma koşulları oluşturmaktayız.

İKA ”Zaman Kazandırır!”

İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlığı; yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de yaşam ve çalışma hayatlarındaki ihtiyaçları doğrultusunda oturma (ikamet) izni alma, gayrimenkul alımı/satımı, çalışma izni alma, T.C. kimlik alma, ehliyet (sürücü) belgesi alma, şirket kurma, işyeri açma/kapama, evlilik/boşanma, gayrimenkul alımı/satımı, motorlu araç alım/satımı, 3.ülkeye seyahatleri, vize alma, deport, giriş yasağı kaldırma, vize ihlali cezaları, apostil, noter tasdik, tercüme, banka, konsolosluk, sigorta, vergi dairesi, nüfus idaresi işlemleri vb. her türlü belge ve vize temini konusunda hukuki danışmanlık sunmaktadır.

Türkiye’de ikamet edecek veya yasal izinleri almış bulunan yabancı uyruklu vatandaşlara tanınan hak ve sorumluluklar farklılık göstermektedir.

İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlığı | TR Law Firm Turkey; Türkiye geneli 81 ilde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlara yasal ve hukuki konuların tamamında hizmet vermektedir. 2005 yılından günümüze kadar geçen sürede 10.000 den fazla yabancı uyruklu vatandaşın adına yapmış olduğumuz tüm başvuru, dosya hazırlama ve dosya takibi işleminde %96 başarılı sonuç alarak sektörde lider konumda olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte yaşamaktayız.


Diğerlerine Göz Atın: Hizmet & Eğitim & Bilişim


Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.