Karen Gümrük Müşavirliği

Sirkeci / İstanbul
  Firma No: #283671
Hizmet & Eğitim & Bilişim


Ünvan: Karen Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.
Karen Gümrük
Adres
Ebusuud Cad. Basım İşhanı No:47/19
Sirkeci / İstanbul / Türkiye
Karen Gümrük
Telefon: 2125123003
Karen Gümrük
Fax: +90 (212) 5123005
Karen Gümrük Karen Gümrük
Sponsorlu Bağlantılar
Karen Gümrük
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Karen Gümrük Müşavirliği; 4458 sayılı Gümrük Kanununa uygun olarak kurulmuş, birebir müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş butik bir işletmedir. İstanbul Gümrük Müşavirleri derneğinin bir üyesi olarak dış ticaret işlemleri çerçevesinde uzmanlık gerektiren ticari işlemlerinizi; deneyimli kadrosu, çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısı ve şubeleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Globalleşen dünya ekonomisi, karmaşıklaşan ticari işlemler ve bunlara bağlı olarak gelişen mevzuat değişikliklerine karşı firmaların yaşadıkları sorunları yerinde ve zamanında görebilen uzman ve dinamik kadromuz ile çağın gereksinimlerine uygun teknolojik altyapımız sayesinde daha hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışını sizlere sunmayı prensip edinmiş olan firmamız, Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Dahilde İşleme, Hariçte İşleme, Antrepo, Transit, Yatırım Teşvik
Uygulamaları, Ürün Güvenliği ve Denetimi Tebliğlerine uygun olarak TSE, TAREKS, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Sanayi Bakanlığı kapsamındaki ürünler için belgelendirme işlemlerini sizler adına dolaylı temsil yolu ile mevzuata uygun olarak gerçekleştirebilmektedir.
Herzaman memnuniyetini düşünerek düşük maliyet ve hızlı işlem kavramlarının dikkate alarak sizler için en uygun olan çözümleri üretip, ticaretinizin aksamadan devamlılığını sağlamak bizim önceliğimizdir. Yıllara yayılan tecrübemiz ve artarak devam eden iş deneyimlerimizi sizlere aktarmaktan mutluluk duyarak yolumuza devam etmekten gurur duyarız..


Diğerlerine Göz Atın: Hizmet & Eğitim & Bilişim

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.