Kocaeli Güven Nakliyat

 
  Gebze / Kocaeli
  Firma No: #539368
Lojistik & Depolama


Ünvan: Kocaeli Güven Nakliyat
Kocaeli Güven
Adres: Sultan Orhan Mah.1105 Sok. No:10/B Hükümet Konağı Karşısı
            Gebze / Kocaeli
            Türkiye
Kocaeli Güven
Telefon: 2626440143
Kocaeli Güven
Fax: 2626440143
Kocaeli Güven
E-mail: guvennakliyat41@hotmail.com
Kocaeli Güven
Web: www.kocaeliguvennakliyat.com/evden-eve-tasima.php
Kocaeli Güven
Yetkili: İbrahim Bey
Kocaeli Güven
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Loading map...

Loading

Evden Eve Nakliyat Süreçlerimizi Detaylandırdığımızda Evden Eve Nakliyeyi Nasıl Gerçekleştiriyoruz Sorusuna Yanıt Verecek Olursa Öncelikle Telefon, Mail, Talep Formu Ya Da Canlı Yardım Bölümlerinden Müşterilerimiz Firmamıza Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak Istediğini Belirterek Kocaeli Güven Nakliyatın Müşteri Temsilcisiyle Iletişime Geçer.

Kocaeli Güven Nakliyat Müşteri Temsilcisi Evden Eve Nakliyesi Yapılacak Müşteriyle Görüşmelerinde Bir Kaç Kriteri Göz Önünde Bulundurur. Bakınız (Evden Eve Müşteri Kriterleri)

Şirketimizin Müşteri Temsilcisi Eşyanın Taşınması Için Gerekli Bilgiyi Müşteriden Öğrenerek, Müşteri Nakliye Programında Evden Eve Teklifler (Bakınız Evden Eve Teklif Dosyası) Dosyasına;

Eşya Durum Bilgisi Edinilen Müşteriye Ortalama Fiyat Verilir. Fiyatlandırma Evden Eve Eşyasını Taşıtacak Müşteri Tarafından Uygun Görüldüğünde, Eşya Durum Ve Fiyatı Netleştirmek Için Ya Program Üzerinde Yada Bire Bir Eşyayı Expertiz Sırasında Net Fiyatlandırma Yapıldıktan Sonra, Eşyası Taşınacak Müşteriyle Anlaşma Sağlandığında Şirketimizdeki Müşteri Temsilcisi Nakliye Programında Onaylı Dosyaya Geçirerek O Güne Araçlarımızı Rezerve Etmiş Olur.

.
Rezervasyonu Yapılan Evden Eve Müşterisinin Belirtilen Günde Taşıması Yapılır. Evden Eve Nakliyatı Yapılacak Müşterinin Eşyaları Taşıma Gününde Sırasıyla Ambalajlama, Montaj, Paketleme Şekillinde Evden Eve Sürecine Göre Yetkin Personelimiz Tarafından Gerçekleştirilir.

Evden Eve Teklif Dosyası

-Müşterinin Adını,

-Müşterinin Hangi Tarihte Taşınacağını,

-Verilen Fiyatı,

-Hangi Şehirden (Semtten)/ Hangi Şehre (Semte) Gideceği,

-Eşya Durum Bilgisi; Evden Eve Eşyası Taşınacak Müşterinin Evi 1+1, 2+1, 3+1 Eşya Mı Ya Da Parça Eşya Olarak Mı Taşınacağı Gibi Konuları, Evden Eve Teklif Dosyasına Işler.

Evden Eve Müşteri Kriterleri

-Özel Araçla Evden Eve Nakliyat: Kişiye Özel Başkasının Eşyası Olmadan Tek Eşya Olarak Taşınması

-Parsiyel Evden Eve Nakliyat: Araç Içinde 2 Eşyanın Taşınması

-Boş Araçla Evden Eve Nakliyat: Kocaeli Güven Nakliyatın Aracı Kullanılır. Yükleme Boşaltma Müşteriye Aittir.

– Standart Evden Eve Nakliyat: Kocaeli Güven Nakliyat Ekiplerince Kaba Eşyanın Paketleme, Montaj(Mobilyanın Kurulumu),De-Montaj(Mobilya Sökümü) Firmamız Tarafından Yapılır. Ambalajlama Yani Koli Içine Konulacak Tabak,Bardak,Kitap,Giysi..V.B Evden Eve Eşyasını Taşıtacak Müşteri Tarafından Yapılır.

-(A-Z Ye) Evden Eve Nakliyat: Her Şeyin Kocaeli Güven Nakliyat Ekiplerince Yapılmasıdır.


Aynı Sektördeki Diğer Firmalara Göz Atın: Lojistik & Depolama

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.