Lazermak Markalama Kaynak San. Tic. Ltd. Şti.

 
  İkitelli / Başakşehir / İstanbul
  Firma No: #540252
Makina & Ekipman


Ünvan: Lazermak Markalama Kaynak San. Tic. Ltd. Şti.
Lazermak Markalama
Adres: İkitelli O.S.B. Eskoop San. Sit. C-3 Blok No:119
            İkitelli, Başakşehir / İstanbul
            Türkiye
Lazermak Markalama
Telefon: 2124070570
Lazermak Markalama
Web: www.lazermak.com.tr
Lazermak Markalama
Yetkili: Eren ÇİMEN
Lazermak Markalama
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Loading map...

Loading

Lazer Markalama ve Lazer Kaynak Sistemleri Ülkemizde 1990’lı yıllarda tanınmaya başlamış ve 2000’li yıllarda yaygın şekilde kullanıma geçilmiştir.7 yıl öncesine kadar Avrupa’dan ithal edilip kullanıcaya ulaştırılan bu sistemler oldukça yüksek fiyatlarla satılmaktaydı.Malzemeye temas etmeden deforme etmeden ve hassas bir şekilde ,yüksek çözünürlük ve hızlarda işlem yapabilen lazer sistemleri ülkemizde başta Lazer Kesim ,Kaynak ve markalama olmak üzere birçok alanda ve sektörde vazgeçilmez teknolojiler  olarak kullanılmaktadır.

Lazermak Markalama Kaynak San.Tic.Ltd.Şti olarak ülkemizdeki lazer teknolojilerine olan ihtiyaç ve talebi karşılamak üzere 6 yılı aşkın bir süredir Avrupa’ya olan bağımlılığımızı azaltan LASERAL markası ile Türkiye ‘nin ilk Fiber Lazer Markalama makinasını üreterek ve sürekli AR-GE çalışmaları ile otomasyonlu lazer markalama ve Lazer Kesim sistemleri  konusundada  sektörün önde gelen ve takip edilen kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca Lazer Kaynak sistemlerinde Almanya menşeili VİSİON ve ROFİN marka lazer kaynak makinelerinin Türkiye Mümessilliğini yürütmekte olan firmamız bu iki markanın satış,servis,yedek parça hizmetini sunmaktadır.


Aynı Sektördeki Diğer Firmalara Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.