Otorapor Zeytinburnu

Zeytinburnu / İstanbul
  Firma No: #540549
Otomotiv & Havacılık


Ünvan: Otorapor Zeytinburnu
Otorapor Zeytinburnu
Adres
Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 5.Yol No:8
Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Otorapor Zeytinburnu
Telefon: 2125105115
Otorapor Zeytinburnu
Fax: +90 (212) 5105115
Otorapor Zeytinburnu Otorapor Zeytinburnu Otorapor Zeytinburnu
Yetkili: Serdar Kuştemir
Otorapor Zeytinburnu
Sponsorlu Bağlantılar
Otorapor Zeytinburnu
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

OTO RAPOR, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “detaylı oto ekspertiz raporu” düzenleyen Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, donanımlı Oto Ekspertiz kuruluşudur. İkinci el oto test check up merkezidir.
İstanbul’da 2007 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye’nin ilk “Profesyonel Oto Ekspertiz Servisleri” OTORAPOR, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmiştir.
OTORAPOR, 2012 senesinde Amerika Birleşik devletleri oto ekspertiz ve servis teknisyenleri sertifikasyon kuruluşu ASE ile, Almanya oto ekspertiz oto ekspertiz otoriteleri KÜS ve GTÜ ile görüşmeler neticesinde kurumsal yapıya geçmiştir. Son teknoloji cihaz, ekipman ve robotları bünyesine katmıştır.
OTO RAPOR, konusunda otorite olan eğitimli ve tecrübeli personeli ile yenilenmiş yeni kruumsal yüzüyle Türkiye’de oto ekspertiz alanında söz sahibi olmaya devam etmektedir. Tüm cihazlar TÜV, TSE , İSO, CE belgelidir. Servisler TUV, Türk akreditasyon TURKAK, SG ISO ve diğer tüm Kalite Standartlarına sahiptir. Teknisyenlerin tüm eğitim ve uzmanlık sertifikaları mevcuttur.
OTORAPOR araç tamiri yapmaz, alım satım yapmaz, aracılık yapmaz! Tüm uzmanlığı sadece araba ekspertizidir. Sadece araç ekspertiz eder, Rapor eder, Test ve Muayene eder!
OTORAPOR’un hiçbir kurum, galeri, araç satış firmasıyla anlaşması veya sözleşmesi yoktur.
OTORAPOR, TUV Belgeli Bağımsız, Tarafsız Profesyonel Oto Ekspertiz Merkezidir. Tarafsızlık ve bağımsızlık en büyül ilkemizdir. Alıcıya ve satıcıya eşit mesafededir. İkinci el araç alım/satımlarında hep bir boşluk olmakta ve her alıcı/satıcı buna çare aramaktadır. Dünya’da bunun örnekleri sağlıklı bir şekilde işlemektedir. Türkiye’de ise standartları Otorapor oluşturmaya başlamıştır. Oto ekspertiz sektöründe ki öncülük bayrağını daha yukarı taşıyıp standartları belirlemek ve tarafsızlık esas amacımızdır.


Diğerlerine Göz Atın: Otomotiv & Havacılık

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.