Plasmat Basım Kartela Tanıtım

Esenler / İstanbul
  Firma No: #383550
Kağıt & Ambalaj & Matbaa


Ünvan: Plasmat Basım Kartela Tanıtım San. ve Tic. Ltd. Şti.
Plasmat Basım
Adres
Tuna Mah. Osman Gazi Cad. 675. Sok. 11/3 34225
Esenler / İstanbul / Türkiye
Plasmat Basım
Telefon: 2124308395
Plasmat Basım
Fax: +90 (212) 4308399
Plasmat Basım Plasmat Basım
Sponsorlu Bağlantılar
Plasmat Basım
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Yeni teknolojiler sayesinde, her gecen gün rekabetin hızla arttığı, dünya genelinde üretimin ve satışın zorlaştığı bir dönem de yaşıyoruz. Ancak markalaşma başarıyı arttırma ve sürdürmede etkin rol oynar.

1997 yılında kurulan firmamız üretim pazarlama ve satış alanlarındaki daralmalara rağmen başarılı ve kalıcı adımlarla yoluna devam etmektedir. Firma ünvanımız: Plasmat basım kartela tanıtım San. Tic. Ltd. Şti. Müşterilerimizin kartela, pvc plastik ambalaj, promosyon vb. ihtiyaçlarını kendi isteklerine göre şekillendirip kurumsal kimlik oluşumunu ve korunmasını sağladık.

Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, kaliteyi en üst düzeyde tutarak yaptığımız ürünler ile müşterilerimizin birinci derecede tercih edilen firması olduk. Uzun süreç alan ambalaj ve kartela montaj işlerinde müşteri verilerini değerlendirip, kolay montaj ve zaman tasarrufu sağlayan ürünler geliştirdik. Firmamıza duyulan güven; dürüstlük, verimlilik, kalite, ekonomik fiyat, zaman, müşteriye ve işe saygı gibi bir çok değerin harmanlanmasının bir sonucudur.

Kısa soluklu ve kısa vadeli ticaret mantığından uzak; bugünü ve yarını aynı anda yorumlayarak, bütünleştiren çalışmalarımızla daha modern daha yenilikçi hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Daha iyi yarınları hep beraber kazanmak için bize gösterdiğiniz güvene ve verdiğiniz desteğe teşekkürlerimizi sunarız.


Diğerlerine Göz Atın: Kağıt & Ambalaj & Matbaa

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.