Hakkında & İletişim

1) Site Hakkında Bilgilendirme

2) Site Kullanım Sözleşmesi

3) İletişim Kanalları ve İletişim Formu

1) SİTE HAKKINDA

FirmAtlas.com sitesi, Türkiye’nin tüm şehirlerinde faaliyet gösteren firmaların iletişim bilgilerinin bulunduğu rehber niteliğinde bir web sitesidir.

FirmAtlas.com şu anda Beta sürümündedir. Yani sisteme veriler eklenmeye devam etmekte ve doğrulukları teyit edilmeye devam edilmektedir. Ayrıca sistemin her fonksiyonu tam olarak çalışmayabilir. Çalışmalar devam etmekte ve doğruluk en yüksek seviyeye çıkarılarak tüm sistemler yüzde yüz çalıştığında FirmAtlas Beta sürümden çıkacaktır. Bu yüzden sitedeki bilgileri kullanmadan önce teyit etmeniz gerekmektedir. Bulduğunuz yanlış bilgileri veya çalışmayan özellikleri aşağıdaki iletişim formu ile tarafımıza iletebilirsiniz. Mesajınız değerlendirilerek gerekli düzeltmeler yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Firmatlas’com adresinin içeriğinde bulunan firmalar ile hiçbir bağlantısı yoktur. Bilgiler çeşitli ticari kayıtlardan veya doğrudan firma sahipleri ve ilgili kişilerinden sağlanmaktadır. Sahip olunan her türlü bilginin silinmesi veya değiştirilmesi ile ilgili olarak bu sayfadaki iletişim formu veya ilgili sayfadaki “Bilgi Güncelleme / Silme” bağlantısı ile bildirimde bulunabilirsiniz.

* * *

2) SİTE KULLANICI KURALLARI

01.09.2014 tarihinde yayınlandı, 07.01.2015 tarihinde güncellendi

1) Sitede yer alan sayfalar çeşitli kaynaklardan ve ziyaretçilerden gelen mesajlardan derlenmiş bilgilerden oluşmaktadır.

2) Firmatlas.com sitede yer alan tüm sayfalar üzerinde tam yetkiye sahip olsa da, bilgilerin doğruluğunu veya güncelliğini her an kontrol edemez ve tüm bilgilerin doğruluğunu garanti edemez, doğru olmayan bilgilerden kaynaklanacak herhangi bir durumdan dolayı sorumlu tutulamaz.

3) Sitede yer alan herhangi bir sayfa hakkında düzeltme yapma, ekleme veya tamamen sayfayı yayından kaldırma konusunda takdir sahibi kişilerin firmatlas.com ile iletişime geçmesi gerekmektedir. İletişim aşağıda bulunan iletişim formu veya info(at)firmatlas,com e-posta adresi üzerinden yapılır. Bu iletişim yolları ile gelen her mesaj özenle değerlendirilir ve en geç 3 iş günü içerisinde talep yerine getirilir. Ardından gerektiği durumlarda ileti sahibi eğer kendi iletişim bilgisini bildirmişse geri dönüş yapılarak bilgi verilir.

4) Firmatlas.com sitesinden kaldırılan herhangi bir sayfa Google arama sonuçlarından hemen kaldırılmaz. Bu Google sistem altyapısından kaynaklanan bir durumdur ve firmatlas.com ile herhangi bir bağlantısı veya ilgilisi yoktur. Google sayfanın kaldırıldığını bir süre sonra tespit eder ve sayfayı arama sonuçlarından kaldırır. Bu süreç içerisinde arama sonuçlarında ilgili sayfaya tıklansa bile firmatlas.com’da sayfa kaldırıldığı için sayfaya ulaşılamaz.

5) Firmatlas.com sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar bu sayfada yazan bilgilendirmeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sayfalarda herhangi bir düzeltme veya kaldırma yapmak için tüm iletişim yollarımız açıktır.

6) Firmatlas.com sisteminde yer alan tüm bilgiler çeşitli güvenlik önlemleri altında korunmaktadır. Firmatlas.com, sitede yer alan bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıs ve kurumlarla kasıtlı olarak paylaşmaz (adli karar ile adli kurum talepleri hariç). Sitede yayınlanan tüm e-posta adresleri “anti-spam” teknolojisi ile korunmaktadır.

* * *

3) İLETİŞİM KANALLARI

Herhangi bir sayfa veya konu hakkında iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki iletişim formunu kullanın. Aynı zamanda info(at)firmatlas,com e-posta adresine de mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz. Mesajlarınız özenle değerlendirilmektedir ve değişiklik gerektiğinde en geç 3 iş günü içerisinde gereği yapılmaktadır.

İletişim Formu:

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.