Adil Maviş Aile Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Üsküdar / İstanbul
  Firma No: #552585
Diğer Sektörler


Ünvan: Adil Maviş Aile Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Adil Maviş
Adres:
Mütevelli Çeşme Cad. Barboros Mah. Mareşal Sok. No:1/2F Rhosus Cafe Yanı
Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Adil Maviş
Sponsorlu Bağlantılarm
Adil Maviş Adil Maviş Adil Maviş
Yetkili: Adil Maviş
Adil Maviş Adil Maviş Adil Maviş Adil Maviş
Adil Maviş Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

1990 yılından beri kişisel ve ruhsal gelişim yolculuğumu profesyonel olarak sürdürmekteyim. Üniversite lisansımı ODTÜ İngilizce Öğretmenliği, St Clements Psikoloji bölümü,eş zamanlı İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde ve İstanbul Üniversitesi & Üsküdar Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünde sürdürmekteyim.
Hayat boyu öğrenmeyi yaşam felsefemin ortasına koymuş biri olarak akademik, ruhsal, duygusal ve zihinsel öğrenme sürecimin ürünlerini şu ana kadar yayınlanmış 18 kitapta ve 300’ün üzerinde makale ve sayıları 40’ı aşan Üniversite, devlet kurumları, belediye ve şirketlerin danışmanlık ve etkinlikleri çerçevesinde fiilen paylaştım. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, Adana, Antalya illerinde birebir danışmanlık hizmetlerimi sürdürüyorum. Temel öğretilerimin kilit bilgilerini içeren kitabım “Mucize Bilinçaltını Yönet” tüm danışanlarımın yararlanabileceği bir kaynak niteliğindedir.
Evliyim, Adil ve Çınar adında iki çocuk babasıyım.
ÇALIŞMA PRENSİPLERİM
·         Sizi oyalamam. Paket seanslar almaya ve memnun kalmayacağınız bir hizmete devam etmeye mecbur bırakmam.
·         İlk görüşmede beklentilerinize ne kadar yanıt verebileceğim konusunda tatmin edici bilgiler sunarım.
·         Değişmek için kişisel çabalarınızın kalitesini önemserim. Randevularınız gelme konusunda hassasiyet göstermez veya size vereceğim basit uygulamaları yapmakta üşenirseniz sizinle çalışmayı kesebilirim.
·         Sizinle çalışmaya başladığımda aracı/sekreter kullanmam doğrudan benimle yazışır veya benimle konuşabilirsiniz.
·         Meslek etiği çerçevesinde danışanlarımın mahremiyetlerine özen gösteririm. Benimle paylaşılan bilgiler eş/ebeveyn veya üçüncü bir yakın ile paylaşmam ve bunun yakınları tarafından talep edilmemesini rica ederim.
·         Talep edilmesi halinde bütün görüşmeleri ses kaydını yaparım ve kopyasını kişiye veririm.


Adil Maviş firması İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Adil Maviş adresi; Mütevelli Çeşme Cad. Barboros Mah. Mareşal Sok. No:1/2F Rhosus Cafe Yanı Üsküdar İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Adil Maviş telefon numarası 8504330344  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.doktortakvimi.com/adil-mavis internet sitesi üzerinden veya adilmavis@gmail.com adresine e-posta göndererek Adil Maviş firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Adil Maviş

Yukarıdaki haritada Adil Maviş konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.