Ahmet Dilber

Bahçelievler / İstanbul
  Firma No: #552991
Medikal & Kozmetik


Ünvan: Ahmet Dilber
Ahmet Dilber
Adres:
E5 (D-100) Yanyolu, Metroport Busidence 14/B Kat:7 D:702
Bahçelievler / İstanbul / Türkiye
Ahmet Dilber
Sponsorlu Bağlantılarm
Ahmet Dilber Ahmet Dilber Ahmet Dilber Ahmet Dilber
Ahmet Dilber Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Op.Dr. Ahmet Dilber Tıp Merkezi olarak Mart 2020 tarihinden itibaren İstanbul, Metroport Busidence’da estetik cerrahi alanında hizmet vermekteyiz. Ağırlıklı olarak Burun Estetiği, Meme Estetiği ve Bişektomi alanında hizmet vermekte olup, bunun yanında Liposuction, Göz Kapağı, Kaş Kaldırma gibi daha birçok yüz ve vücut bölgesinde operasyonlar yapmaktayız. Ameliyathanelerimizdeki steril ortam ve gelişmiş ekipmanlarımız, deneyimli sağlık görevlilerimizle birleşince, bizlere plastik cerrahi uygulamalarında 150den fazla müşteride %99 memnuniyet oranı kazandırmıştır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Ahmet Dilber öncülüğünde, müşterilerimizin kendilerini daha rahat ve memnun hissetmeleri için işlemlerimizi kişiye özel odalarda gerçekleştiriyoruz.


Ahmet Dilber firması İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde bulunmaktadır. Ahmet Dilber adresi; E5 (D-100) Yanyolu, Metroport Busidence 14/B Kat:7 D:702 Bahçelievler İstanbul Türkiye şeklindedir.

Medikal & Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firma için Ahmet Dilber telefon numarası  5330857686 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.ahmetdilber.com internet sitesi üzerinden veya opdrahmetdilber8@gmail.com adresine e-posta göndererek Ahmet Dilber firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Ahmet Dilber konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Medikal & Kozmetik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.