Aka İş Güvenliği

Nilüfer / Bursa
  Firma No: #552384
Makina & Ekipman


Ünvan: Aka İş Güvenliği
Aka İş
Adres:
Alaaddinbey Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi 70. Sok. Kardemsan Plaza No: 8/G
Nilüfer / Bursa / Türkiye
Aka İş
Sponsorlu Bağlantılar
Aka İş
Yetkili: Arzu ve Osman

Aka İş Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

İş güvenliği ve iş sağlığı konusunda en üst seviye hizmet sunmak amacıyla faaliyete olan kuruluşumuz; 2000 yılından bu güne iş güvenliği malzemeleri üzerine saygı ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş bir firma olarak hizmet vermektedir. Amacımız, önce iş güvenliği ve insan sağlığı öneminin çok üst düzeyde olduğunu siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmektirSanayide gerçekleştirilen çalışmalar, meydana gelen iş kazaları ve bu kazalar sonucu kaybettiğimiz insanlarımız, bu alanda daha çok görev almamız gerekliliğini bize göstermiştir. Bu çerçevede başlattığımız İş Sağlığı ve Güvenliği bilinçlendirme çalışmalarına katkı koymak için sizlerle birlikte olmayı seçmiş bulunuyoruz. Arzu Şengül – Osman Seyhan


Aka İş firması Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Aka İş adresi; Alaaddinbey Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi 70. Sok. Kardemsan Plaza No: 8/G Nilüfer Bursa Türkiye şeklindedir.

Makina & Ekipman sektöründe faaliyet gösteren firma için Aka İş telefon numarası  5551802049 olarak kayıtlıdır. Firmadaki yetkili kişi ismi: Arzu ve Osman

Yukarıdaki haritada Aka İş firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.