Alpha Plus

Bahçelievler / İstanbul
  Firma No: #552360
Diğer Sektörler


Ünvan: Alpha Plus
Alpha Plus
Adres:
Yenibosna Merkez Mah. Kuyumcular Sok. No:4 İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza C1 Blok Kat:04/0420
Bahçelievler / İstanbul / Türkiye
Alpha Plus Alpha Plus
Fax: +90 (212) 4581650

Sponsorlu Bağlantılarm
Alpha Plus Alpha Plus Alpha Plus
Yetkili: Cemil Alyanak
Alpha Plus Alpha Plus Alpha Plus Alpha Plus Alpha Plus
Alpha Plus Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Hakkında: Misyonumuz, müşterilerimizin taleplerini karşılayacak yüksek kalitede teknik alaşımlar üretmek ve sunduğumuz hizmetleri geliştirmek için müşterilerimizle ortak çalışmaktır. Tek bir amacımız vardır: müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Altın-gümüş kuyum üreticileri sektördeki yoğun rekabetin yanı sıra hem yükselen işçi ve enerji maliyetleri hem de çevresel ve sağlık düzenlemelerini göz önünde bulundurarak yüksek kaliteli ama düşük maliyetli ürün ve hizmet sağlamak için çabalamaktadırlar.
Felsefemiz,
Kaliteli ürün ve hizmetlerimiz, kapsamlı süreç bilgimiz ve uygulamadaki uzmanlığımız ile desteklenmektedir. Her bir üretim tesisinin kendine has ihtiyaç ve yöntemleri olması sebebiyle etkili çözümler de farklılık göstermektedir. ALPHA PLUS olarak sunduğumuz yüksek kaliteli teknik alaşımlar ve hizmetlerimiz kapsamlı süreç bilgimize ve uygulamadaki uzmanlığımıza dayanmaktadır. Satışın akabinde müşterilerimizle bağımızı koparmayız. Mühendislerimiz; müşterilerimizin üretim, süreç kontrolü, ürün kalitesi ve çalışma şartlarını geliştirmek için onlarla birer çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürürler. Müşterilerimizle ortaklığımız, onlara daha iyi ürünler üretebilmeleri için destek olma eksenindedir. Bu doğrultuda müşterilerimize ve ürünlerimize değer katabilmek için en iyi, en yeni teknolojileri sürekli olarak araştırır, kullanıma alırız. Çözüm odaklı mühendislik uygulamalarımızdaki liderliğimiz bizi rakiplerimizden ayrıştıran en önemli unsurdur. İnovasyon konusundaki bilinirliğimiz ise bizleri sektörün en üst basamağına taşımıştır.
ALPHA PLUS, kurulduğu günden itibaren ürün ve üretim süreçlerini sürekli olarak yenilemektedir. Ürünlerimiz en mükemmel sonuca ulaşabileceğimiz son derece hassas yöntemlerle geliştirilmektedir.
Müşterilerimizle mevcut proseslerini optimize etmeye odaklanıyoruz. Uygulama mühendislerimiz, müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi yöntemleri belirlemek için yıllardır çalışmaktadırlar.
Mühendislerimizi yerli ve uluslararası uzmanlar ağı desteklemektedir. Teknolojimizi, ihtiyaçlarına en etkin şekilde uyarlayabilmek için, müşterilerimizle birebir çalışmaktayız.
Müşterilerimize sağladığımız destekler:
Etkin ergitme kapasitesini arttırmak.
Üretim hızını ve ürün kalitesini arttırmak.
Yüzey kalitesini artırmak ve fnisaj süresini azaltmak.
Döküm sonrası operasyon maliyetlerini azaltmak.
Baştan sona tüm proses adımlarını optimize ederek israfları engellemek.
Düşük maliyet, daha yüksek kalite!
Düşük maliyetli, yüksek kalitedeki ürünler için artan talep nedeniyle üreticiler, üretim maliyetlerini en aza indirme eğilimindedirler.
Kaliteli takı üretimindeki süreçlere olan hakimiyetimizle, müşterilerimize üretim maliyetlerini en aza indirgeme konusunda özellikle bu başlıklarda destek olmaktayız:
Doğru alaşım seçimi ve ayar süreci
Katılaşma özelliklerini ve fire kaybını kontrol etme
Standartların ve parametrelerinin belirlenmesi
Daha temiz ve yüksek mukavemetli yarı mamul pratikleri
Gelişmiş yüzey kalitesi ve dayanıklılığı
Teknik uzmanlarımız sizlere tavsiyelerde bulunabilir, süreç denetimlerini yürütebilir ve uygulamanın tutarlılığı için eğitim verebilirler.


Alpha Plus firması İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde bulunmaktadır. Alpha Plus adresi; Yenibosna Merkez Mah. Kuyumcular Sok. No:4 İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza C1 Blok Kat:04/0420 Bahçelievler İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Alpha Plus telefon numarası 2126032507  faks numarası 2124581650 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.alphaplus.com.tr internet sitesi üzerinden veya cemil@alphaplus.com.tr adresine e-posta göndererek Alpha Plus firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Cemil Alyanak

Yukarıdaki haritada Alpha Plus konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.