ANG Turizm

Gaziemir / İzmir
  Firma No: #552588
Diğer Sektörler


Ünvan: ANG Turizm
ANG Turizm
Adres:
Gazi Mah. 26. Sok. No:66
Gaziemir / İzmir / Türkiye
ANG Turizm
Sponsorlu Bağlantılarm
ANG Turizm ANG Turizm ANG Turizm
Yetkili: Göksel Uyar

ANG Turizm Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Uzun zamandır taşımacılık alanında uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdüren ANG turizm 1992 yılından bu yana gerek personel ve öğrenci taşımacılığı gerekse vip tarnsfer hizmetleri ile her daim kendini geliştiren bir firma olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Geniş araç portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye bu konu da müşteri memnuniyetinini ön plan da tutmaya özen göstermekteyiz.


ANG Turizm firması İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. ANG Turizm adresi; Gazi Mah. 26. Sok. No:66 Gaziemir İzmir Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için ANG Turizm telefon numarası  5323616138 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.angturizm.com internet sitesi üzerinden veya info@angturizm.com adresine e-posta göndererek ANG Turizm firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Göksel Uyar

Yukarıdaki haritada ANG Turizm firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.