Arist Estetik

Şişli / İstanbul
  Firma No: #552451
Diğer Sektörler


Ünvan: Arist Estetik
Arist Estetik
Adres:
Halaskargazi Cad. Doğançay Apt. No: 216 Kat: 5/5
Şişli / İstanbul / Türkiye
Arist Estetik
Sponsorlu Bağlantılarm
Arist Estetik Arist Estetik Arist Estetik
Yetkili: Arzu Ekici
Arist Estetik Arist Estetik Arist Estetik
Arist Estetik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

2009 yılında kurulmuş İstabul’un en merkezi lokasyonunda Şişli de bulunan Güzellik kişisel bakım hizmeti Lazer Epilasyon, Microblading kıl tekniği Kaş kontür , Kalıcı makyaj , Kaş Laminasyonu, kirpik Lifting , cilt Bakımı ve cilt yenileme uygulamaları, bölgesel zayıflama,G5 masajı gibi bir çok alanda hizmet veren köklü ve kendini ispatlamış bir merkezdir.

En yeni teknolojileri takip ederek hizmet kalitesinden ödün vermeden yenilikçi ve güvenilir yaklaşımını koruyarak hizmet sektöründe taleplere yardımcı olmak ve memnuniyeti en üst seviyede tutmak prensibimizdir.

Kısa Açıklama: 2009 yılında kurulmuş İstabul’un en merkezi lokasyonunda Şişli de bulunan Güzellik kişisel bakım hizmeti Lazer Epilasyon, Microblading kıl tekniği Kaş kontür , Kalıcı makyaj , Kaş Laminasyonu, kirpik Lifting , cilt Bakımı ve cilt yenileme uygulamaları, bölgesel zayıflama,G5 masajı gibi bir çok alanda hizmet veren köklü ve kendini ispatlamış bir merkezdir.


Arist Estetik firması İstanbul ilinin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Arist Estetik adresi; Halaskargazi Cad. Doğançay Apt. No: 216 Kat: 5/5 Şişli İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Arist Estetik telefon numarası 2122304472  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.aristestetik.com internet sitesi üzerinden veya aristestetik@gmail.com adresine e-posta göndererek Arist Estetik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Arzu Ekici

Yukarıdaki haritada Arist Estetik konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.