Asrın Kurye

Bağcılar / İstanbul
  Firma No: #551315
Lojistik & Depolama


Ünvan: Asrın Kurye
Asrın Kurye
Adres:
Fetih Cad. 2208. Sok. No:8
Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Asrın Kurye
Sponsorlu Bağlantılarm
Asrın Kurye Asrın Kurye
Yetkili: Burhan Belli

Asrın Kurye Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Kurye sektörün de 20 yıllık tecrübe ve birikime sahip ASRIN KURYE deneyimli Moto Kurye ve idari personelleri ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul ve çevre illere sorunsuz, kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmet sağlayacak kadar yeterli Motorlu Kurye personeline sahiptir.


Asrın Kurye firması İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde bulunmaktadır. Asrın Kurye adresi; Fetih Cad. 2208. Sok. No:8 Bağcılar İstanbul Türkiye şeklindedir.

Lojistik & Depolama sektöründe faaliyet gösteren firma için Asrın Kurye telefon numarası  5541530863 olarak kayıtlıdır. burhan_belli@hotmail.com adresine e-posta göndererek Asrın Kurye firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Burhan Belli

Yukarıdaki haritada Asrın Kurye firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Lojistik & Depolama

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.