Bakır Yalıtım İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.


  Firma No: #553621
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Bakır Yalıtım İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bakır Yalıtım
Adres:
Kayışdağı Mah. Eylülüm Sok. No:3/A
Bakır Yalıtım
Sponsorlu Bağlantılarm
Bakır Yalıtım
Bakır Yalıtım Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

İnşaat sektöründeki 10 yılı aşkın yapı kimyasalları ve ısı-su yalıtım malzemeleri ile sektörde kalite güvenlik ve süreklilik unsurlarını misyon edinen firmamız, çözüm ortağınız olarak sizlerin yanında yer almaktadır.

İşler: su izolasyonu, temel su yalıtımı, perde duvar yalıtımı, teras yalıtımları, havuz yalıtımları, su deposu ve ıslak hacim yalıtımları, çatı yalıtımları, endüstriyel zemin kaplamaları


Bakır Yalıtım firması bulunmaktadır. Bakır Yalıtım adresi; Kayışdağı Mah. Eylülüm Sok. No:3/A Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Bakır Yalıtım telefon numarası  5413691550 olarak kayıtlıdır. bakiryalitim@gmail.com adresine e-posta göndererek Bakır Yalıtım firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Bakır Yalıtım firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.