Baykal İnşaat

Karşıyaka / İzmir
  Firma No: #553098
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Baykal İnşaat
Baykal İnşaat
Adres:
6288 Sok. No:6/A
35500 Şemikler, Karşıyaka / İzmir / Türkiye
Baykal İnşaat
Sponsorlu Bağlantılarm
Baykal İnşaat Baykal İnşaat
Yetkili: Muhammed Baykal
Baykal İnşaat Baykal İnşaat
Baykal İnşaat Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

30 yıllık ticari geçmişi ve 2011 yılından itibaren inşaat sektöründe İzmir’de faaliyet gösteren firmamız herşeyden önce insan unsurunu her zaman ticari kazanımlarının önünde tutmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı yaşanılabilir konforlu, huzurlu, güvenli, kaliteli yaşam alanları inşaa ederek sektörde güvenilen bir firma haline gelmiştir. Firmamızın daha önce yapmış olduğu ve gelecekte yapacağı projelerde olumlu referanslar etkili olmuştur. Kalite ve güvenle gerçekleşen bu yolculuğumuzda ilk günkü heyecanla sürekli kendimizi geliştirerek, ileriye gitmeye gayret ediyoruz. Müşteri ve yatırımcılarımızdan aldığımız güçle devamlı en iyiyi yapmaktan vazgeçmeyeceğiz.


Baykal İnşaat firması İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinin Şemikler bölgesinde bulunmaktadır. Baykal İnşaat adresi; 6288 Sok. No:6/A Şemikler Karşıyaka İzmir Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Baykal İnşaat telefon numarası  5305221385 olarak kayıtlıdır. info@baykalinsaat.com adresine e-posta göndererek Baykal İnşaat firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Muhammed Baykal

Yukarıdaki haritada Baykal İnşaat firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Bu sayfadaki bilgileri düzenlemek veya sayfayı yayından kaldırmak için formu doldurun:
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.