Beta Car Rental

Beyoğlu / İstanbul
  Firma No: #552682
Diğer Sektörler


Ünvan: Beta Car Rental
Beta Car
Adres:
Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Beler Palas Apt. No: 29/11
Taksim, Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
Beta Car
Sponsorlu Bağlantılarm
Beta Car Beta Car Beta Car
Yetkili: Tankut Barış DEMİR
Beta Car
Beta Car Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

BETA CAR RENTAL olarak 1989 yılından beri Rent A Car Sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ekar GLOBAL Rent A Car Taksim şubesi olarak da Ekim 2020 den beri uluslararası firma şubesi olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Tüm araç kategorilerinde oto kiralama hizmetleri, Şoförlü araç kiralama hizmetleri, tahsisli araç hizmetleri, uzun dönem araç kiralama hizmetleri, lüks oto kiralama hizmetleri, rent a car service, car rental service ve havalimanı transfer hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.


Beta Car firması İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinin Taksim bölgesinde bulunmaktadır. Beta Car adresi; Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Beler Palas Apt. No: 29/11 Taksim Beyoğlu İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Beta Car telefon numarası 8508852382  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.betacar.com.tr internet sitesi üzerinden veya beta@betacar.com.tr adresine e-posta göndererek Beta Car firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Tankut Barış DEMİR

Yukarıdaki haritada Beta Car konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.