Bilcen Gıda

Kemalpaşa / İzmir
  Firma No: #552613
Gıda & Temizlik


Ünvan: Bilcen Gıda
Bilcen Gıda
Adres:
85. Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No:31
Armutlu, Kemalpaşa / İzmir / Türkiye
Bilcen Gıda Bilcen Gıda
Fax: +90 (232) 8867848

Sponsorlu Bağlantılar
Bilcen Gıda Bilcen Gıda Bilcen Gıda
Yetkili: Erdal Karaarslan
Bilcen Gıda Bilcen Gıda
Bilcen Gıda Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Bilcen Gıda olarak, gıda sektöründe faaliyet gösteren geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarında sürekli bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.
Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda Uluslararası ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek şekilde ürün çeşitliliğini artıracak donanım, yatırım ve birikime sahiptir.


Bilcen Gıda firması İzmir ilinin Kemalpaşa ilçesinin Armutlu bölgesinde bulunmaktadır. Bilcen Gıda adresi; 85. Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No:31 Armutlu Kemalpaşa İzmir Türkiye şeklindedir.

Gıda & Temizlik sektöründe faaliyet gösteren firma için Bilcen Gıda telefon numarası 2328867887  faks numarası 2328867848 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.bilcengida.com.tr internet sitesi üzerinden veya info@bilcengida.com adresine e-posta göndererek Bilcen Gıda firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Erdal Karaarslan

Yukarıdaki haritada Bilcen Gıda firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Gıda & Temizlik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.