Bioprime İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Yenimahalle / Ankara
  Firma No: #551898
Diğer Sektörler


Ünvan: Bioprime İlaçlama ve Dezenfeksiyon Ltd. Şti.
Bioprime İlaçlama
Adres:
Macun Mah. Otobüsçüler Sit. 177. Cad. No;16/44
Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Bioprime İlaçlama
Sponsorlu Bağlantılarm
Bioprime İlaçlama Bioprime İlaçlama Bioprime İlaçlama Bioprime İlaçlama Bioprime İlaçlama
Bioprime İlaçlama Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Şirketimiz konusunda uzman Ziraat mühendisleri Ve Veteriner Hekimlerden oluşmaktadır.Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojinin sağladığı olanaklardan yararlanarak en son çıkan ilaç ve uygulamaları sahada uygulamaktadır.En son olarak karşımıza çıkan Covit-19 salgınında önleme , yok etmede en son teknoloji olan ULV makinaları ile gümüş içerikli dezenfektanlarla mücadele vermekte ve başarı kaydetmekteyiz. Covıt vakalarının yanısıra kapalı alan- açık alan ilaçlamaları ve kemirgenlerle mücadelemiz sürmektedir. Bunların yanısıra suların dezenfeksiyonu bahçelerinizin ilaçlanması hizmetlerimizin arasındadır. Villaların bahçelerinin böcek akrep çiyan fare karınca gibi zararlılardan arındırılmasıda tarafımızdan yapılmaktadır. ISO kalite belgelidir.
Her türlü açık ve kapalı alanların ilaçlama, dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemi yapılmakta. İç ve dış mekanlarda haşere ile mücadele sağlanmakta. El ve ortam dezenfektanlarının satışı, temizlik malzemesi, kuaför malzemelerinin ve tek kullanımlık hijyenik ürünlerin temin ve satış işlemleri yapılmaktadır.


Bioprime İlaçlama firması Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde bulunmaktadır. Bioprime İlaçlama adresi; Macun Mah. Otobüsçüler Sit. 177. Cad. No;16/44 Yenimahalle Ankara Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Bioprime İlaçlama telefon numarası 3123871939  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.primeilaclamavedezenfeksiyon.com internet sitesi üzerinden veya primehijyen@gmail.com adresine e-posta göndererek Bioprime İlaçlama firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Bioprime İlaçlama firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.