Birizin Ormancılık Mühendislik Çevre Enerji

Çankaya / Ankara
  Firma No: #550683
Enerji & Elektrik


Ünvan: Birizin Ormancılık Mühendislik Çevre Enerji Madencilik Dan. Pey. San. Tic. Ltd. Şti.
Birizin Ormancılık
Adres:
Mustafa Kemal Mah. 2131.Cad No:16/4
Çankaya / Ankara / Türkiye
Birizin Ormancılık
Sponsorlu Bağlantılarm
Birizin Ormancılık Birizin Ormancılık Birizin Ormancılık
Yetkili: Hakan Biroğlu
Birizin Ormancılık Birizin Ormancılık
Birizin Ormancılık Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

BİRİZİN ORMANCILIK ÇEVRE kuruluşların çevre mevzuatı kapsamında çevre danışmanlık hizmeti, çevresel etki değerlendirme çalışmaları, çevresel ölçüm ve raporlandırma, mühendislik, danışmanlık, iş sağlığı ve güvenliği ve orman mevzuatı kapsamında orman izinleri konularında uzman kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel bakış açısıyla çözümler üretmektedir.


Birizin Ormancılık firması Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Birizin Ormancılık adresi; Mustafa Kemal Mah. 2131.Cad No:16/4 Çankaya Ankara Türkiye şeklindedir.

Enerji & Elektrik sektöründe faaliyet gösteren firma için Birizin Ormancılık telefon numarası  5355082444 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.birizin.com internet sitesi üzerinden veya hakan@birizin.com adresine e-posta göndererek Birizin Ormancılık firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Hakan Biroğlu

Yukarıdaki haritada Birizin Ormancılık konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Enerji & Elektrik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.