Birpak Kimya İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Şişli / İstanbul
  Firma No: #553542
Enerji & Elektrik


Ünvan: Birpak Kimya İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Birpak Kimya
Adres:
Maslak Mah. Hadım Koruyolu Cad. No:2
34398 Ayazağa, Şişli / İstanbul / Türkiye
Birpak Kimya
Sponsorlu Bağlantılarm
Birpak Kimya Birpak Kimya
Yetkili: Metin Turgay

Birpak Kimya Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Temelleri 1960’lı yıllara dayanan Birpak Kimya, kimyevi hammadde ithalatı ve ihracatı yapmaktadır. Birpak Kimya nın kökeni eski grup firmalarından Rita Tekstil’in 1960 lı yıllarda Bosna Hersek asıllı Nasu Boşnak tarafından kurulmasına dayanır.

1990’lerde Birpak Kimya, gelişimini hız kesmeden sürdürerek bünyesine yeni şirketler katar; ihracata yönelir ve dış ticaret şirketi kurar. Firmamız müşteri talepleri doğrultusunda danışmanlık ve teknik destek hizmeti de vermektedir.


Birpak Kimya firması İstanbul ilinin Şişli ilçesinin Ayazağa bölgesinde bulunmaktadır. Birpak Kimya adresi; Maslak Mah. Hadım Koruyolu Cad. No:2 Ayazağa Şişli İstanbul Türkiye şeklindedir.

Enerji & Elektrik sektöründe faaliyet gösteren firma için Birpak Kimya telefon numarası 2129241858  olarak kayıtlıdır. info@birpakimya.com.tr adresine e-posta göndererek Birpak Kimya firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Metin Turgay

Yukarıdaki haritada Birpak Kimya firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Enerji & Elektrik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.