BP Uysallar Akaryakıt

Çiftlikköy / Yalova
  Firma No: #552697
Diğer Sektörler


Ünvan: BP Uysallar Akaryakıt
BP Uysallar
Adres:
Taşköprü Yeni Mah. Yalova-İzmit Yolu Cad. No:77/A
77600 Taşköprü, Çiftlikköy / Yalova / Türkiye
BP Uysallar
Sponsorlu Bağlantılarm
BP Uysallar
BP Uysallar Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Sektörde 50 yıllık tecrübe,üstün kalite anlayışı ve benimsediğimiz yüksek hizmet misyonumuz ile Şerif Erdim UYSAL yönetiminde, siz değerli müşterilerimizle tekrar buluşmuş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
BP kurumsal kimliğiyle hizmet vermeye başlamış olduğumuz istasyonumuz, BP akaryakıt ürünleri, araç yıkama ünitesi , Castrol madeni yağlar, çekirdek kahveden üretilen kahve çeşitlerimiz, her türlü gıda , İpek kestane şekeri ve restaurantıyla hizmet vermeye başlamıştır.
Çağdaş, güleryüzlü hizmet anlayışı alacabileceğiniz ve aile ortamı yaşayabileceğiniz BP Uysallar Akaryakıt istasyonumuza çevre sakinleri, işletmeleri ve otoyol müşterilerimizi bekliyoruz.


BP Uysallar firması Yalova ilinin Çiftlikköy ilçesinin Taşköprü bölgesinde bulunmaktadır. BP Uysallar adresi; Taşköprü Yeni Mah. Yalova-İzmit Yolu Cad. No:77/A Taşköprü Çiftlikköy Yalova Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için BP Uysallar telefon numarası 2268130177  olarak kayıtlıdır. uysalakaryakit@gmail.com adresine e-posta göndererek BP Uysallar firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada BP Uysallar firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.