Burak Nakliyat

Seyhan / Adana
  Firma No: #551025
Lojistik & Depolama


Ünvan: Burak Nakliyat
Burak Nakliyat
Adres:
Fatih Mah. 73102. Sok. No:23
01160 Seyhan / Adana / Türkiye
Burak Nakliyat
Sponsorlu Bağlantılarm
Burak Nakliyat Burak Nakliyat Burak Nakliyat
Yetkili: Mehmet Bey
Burak Nakliyat Burak Nakliyat Burak Nakliyat Burak Nakliyat
Burak Nakliyat Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Adana evden eve nakliyat olarak taşınmak isteyen değerli müşterilerimize şehir içi, şehirler arası, asansörlü taşıma, sigortalı taşımacılık gibi hizmetleri sunmaktayız. İçinde bulunduğumuz nakliyat ve taşımacılık sektörünü yakından takip ederek teknolojik donanımları firmamıza entegre ederiz. Siz değerli müşterilerimize sorunsuz, kazasız ve hızlı bir şekilde yeni evinize veya ofisinize taşımak en büyük amacımızdır. Evden eve nakliyat adana planlaması ile nakliyat sürecini daha hızlı daha profesyonel yönetiriz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz asansör taşıma hizmeti içinde bulunan sistemimiz sürecin riski düşürür ve daha hızlı ilerlemesini sağlar. Bu özel sistem sayesinde binaların hangi katına olursa olsun hiçbir problem yaşanmadan kısa sürede eşyaların taşıması yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertizden sonra değerli eşyalarınızı sigortalı şekilde teminat altına alırız. En fazla tercih edilen Adana evden eve nakliyat firması olarak yalnızca bulunduğumuz çevreye değil ülkemizin her alanına özel hizmetler sunmaktayız. Avantajlı, uygun fiyatlarla müşterilerimizin bütçesini düşünmekteyiz. Taşınma kriterlerine göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Adana Burak Nakliyat olarak bünyemizde taşıma sırasında sürpriz bir fiyatla karşılaşmazsınız. Nakliye/Taşımacılık firmaları arasında fiyatlar farklılık göstermektedir. Adana’nın Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam merkez ilçeleri başta olmak üzere tüm ilçelere hizmetimizi sunmaktayız. Teklif, fiyat yada bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Burak Nakliyat firması Adana ilinin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Burak Nakliyat adresi; Fatih Mah. 73102. Sok. No:23 Seyhan Adana Türkiye şeklindedir.

Lojistik & Depolama sektöründe faaliyet gösteren firma için Burak Nakliyat telefon numarası 3222311993  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.adanaburaknakliyat.com internet sitesi üzerinden veya adanaevdeneveburaknakliyat@yandex.com adresine e-posta göndererek Burak Nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Mehmet Bey

Yukarıdaki haritada Burak Nakliyat konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Lojistik & Depolama

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.