Çatma Mescit Hamamı

Beyoğlu / İstanbul
  Firma No: #553039
Diğer Sektörler


Ünvan: Çatma Mescit Hamamı
Çatma Mescit
Adres:
Çatma Mescit, Hayratçı Sok. No:1
34430 Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
Çatma Mescit Çatma Mescit
Sponsorlu Bağlantılarm
Çatma Mescit Çatma Mescit Çatma Mescit
Yetkili: Merve Aydın
Çatma Mescit
Çatma Mescit Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Rivayete göre içerisinde bulunduğunuz “Çatma Mescit Hamam”ın hikayesi şöyledir… Osmanlı döneminin günümüz mimarisine yön veren en büyük dehası Mimar Sinan, Kasım Paşa adına “Kaşımpaşa Camii-i Kebir” ve “Büyük Hamam”ı inşaa etmiştir. Dönemin ileri gelen devlet adamları “Büyük Hamam”ı ahali ve işçi sınıfı ile paylaşmak istemediği için, Sinan çevrede inşa edilen Haliç Tersane inşaatının işçileri ve ahali için “Çatma Mescit Hamamı tasarlamıştır.


Çatma Mescit firması İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır. Çatma Mescit adresi; Çatma Mescit, Hayratçı Sok. No:1 Beyoğlu İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Çatma Mescit telefon numarası 5426190586 5426190586 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.catmamescithamami.com internet sitesi üzerinden veya info@catmamescithamami.com adresine e-posta göndererek Çatma Mescit firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Merve Aydın

Yukarıdaki haritada Çatma Mescit konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.