Cengiz Makine Tesis Fabrika Şirket Marka Değerleme

Tuzla / İstanbul
  Firma No: #549837
Bankalar & Finans


Ünvan: Cengiz Makine Tesis Fabrika Şirket Marka Değerleme
Cengiz Makine
Adres:
Postane Mah. İdil Sok. No:12 7E
Tuzla / İstanbul / Türkiye
Cengiz Makine
Telefon: 5536903477

Sponsorlu Bağlantılar
Cengiz Makine Cengiz Makine Cengiz Makine
Yetkili: Sercan Cengiz
Cengiz Makine Cengiz Makine
Cengiz Makine Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Firmamızda 15 yılı aşkın süredir makine bilirkişilik, makine değerlemesi, fabrika değerlemesi, marka degerlemesi, şirket degerlemesi, makine ve techizat değerleme, makina değerleme bilirkişilik hizmeti, makina değerleme bilirkişisi tarafından, Makina-ekipman ve tesis değerlemesi, organizasyonumuz içerisinde yapılandırılmıştır. Şirketimiz bünyesinde, tecrübelerini değerleme alanında birleştirmiş mühendislerin işbirliği tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında makine ve tesis değerleme konuularında rapor hazırlanmaktadır. Firmamızda SPK lisanslı makine yüksek mühendisleri, makine mühendisleri ve spk lisanslı uzmanlar görev yapmakta ve hazırlanan tüm çalışmalar, SPK lisanslı makine yüksek mühendisi tarafından kontrol edilmektedir.

Hizmet Konularımızdan bazıları makine bilirkişilik, makine degerleme, makine değerleme, makine değerlemesi, makine ve techizat değerleme, makina değerleme bilirkişilik, makina değerleme bilirkişisi, Makina-ekipman ve tesis değerlemesi,Gayrimenkulün ayrılmaz parçası niteliğindeki makine veya üretim tesisi makineleri değerlemesi, UDES’e göre gayrimenkul ve makinesi ile tesis değerlemesi, UFRS’a göre maddi duran varlık değerlemesi, Sigorta değer tespiti, Risk analizi çalışmaları, Tesis yatırımları ilerleme incelemeleri, En etkili ve verimli kullanım analizleri, Makine Muayenesi, marka değerlemesi, şirket değerlemesi, HES-RES-BİOGAZ Enerji Tesisleri değerlemesi, Turistik tesisler değerlemesi, marka degerlemesi, şirket degerlemesi, fabrika degerleme, tesis degerleme, Liman ve marinaların değerlemesi, Gemi yat tanker değerlemesi, Kullanım hakkı değer tespiti, Fizibilite çalışmaları, Proforma fatura kontrol çalışmaları, şeklinde sıralayabiliriz. Ayrıca; Limanlar, depolama ve yükleme tesisleri, üretim ve ticari amaçlı her tür makine ve techizat değerlemesine ilave Uçak,helikopter Değerlemesi de başlıca hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamızın hizmet verdiği firmalar arasında Yerli ve yabancı bankalar, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, finansal kiralama firmaları, sigorta ve reasürans şirketleri, kamu kuruluşları, denetim şirketleri, inşaat şirketleri, gayrimenkul geliştirme şirketleri, belediyeler, aracı kurumlar, vakıflar, holdingler, diğer tüm kamu ve özel kurum/kuruluşlar ve bunun yanı sıra şahıslara özel değerleme hizmetleri sunulmaktadır.

Makine Değerlemesinde üretim hatları, makine ve ekipmanlar, taşıt araçları ve iş makineleri, elektronik cihazlar, yardımcı tesisatlar , ofis mobilya ve mefruşatlar gibi demirbaşlar ayrı ayrı olarak değerlendirilmektedir. Makine Değerleme raporları; makine ekipmanlarının 2. el piyasasındaki alım-satım işlemleri, şirket defter değeri ve firmanın UFRS’ye uygun değer tespiti, sigortalama için değer tespiti, yönetim değişiklikleri ve mevcut makine parkının gerçek değerinin tespiti için ve makine ekipman parklarının teminata konu olması durumunda kredi talepleri için, yurtiçi/yurtdışı iş ortaklıklarının vuku bulduğu durumlarda, tedarikçi iş birlikleri gibi durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır.


Cengiz Makine firması İstanbul ilinin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. Cengiz Makine adresi; Postane Mah. İdil Sok. No:12 7E Tuzla İstanbul Türkiye şeklindedir.

Bankalar & Finans sektöründe faaliyet gösteren firma için Cengiz Makine telefon numarası 5536903477  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.cengizdegerleme.com internet sitesi üzerinden veya cengizdegerleme@outlook.com adresine e-posta göndererek Cengiz Makine firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Sercan Cengiz

Yukarıdaki haritada Cengiz Makine firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Bankalar & Finans

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.