Davutoğlu Metal Makina İmalat

Çayırova / Kocaeli
  Firma No: #550605
Demir & Çelik & Plastik


Ünvan: Davutoğlu Metal Mak. İml. İnş. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Davutoğlu Metal
Adres:
Şekerpınar Mah. Başak Sok. No:14/A (Marmara Geri Dönüşümcüler San. Sitesi)
Şekerpınar, Çayırova / Kocaeli / Türkiye
Davutoğlu Metal Davutoğlu Metal
Fax: +90 (262) 6434258

Sponsorlu Bağlantılar
Davutoğlu Metal Davutoğlu Metal Davutoğlu Metal
Yetkili: Haşmet Nalbantoğlu
Davutoğlu Metal
Davutoğlu Metal Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Aralık 2011 de DAVUTOĞLU DEMİR olarak kurulan firmamızın ana faaliyet alanı endüstriyel ve inşaat demirlerinin toptan satışını yapmaktır. Bunun yanı sıra firmamız müşterilerin talepleri doğrultusunda çelik hasır, kangal(filmaşin) demir, profil, köşebent, lama, vb. ürünleri de karışlamaktadır.

Sektörde olan deneyimine çalışma disiplinini de ekleyen DAVUTOĞLU DEMİR iş ahlakından ödün vermeden ve her geçen gün daha iyisini yapabilme azmi ve anlayışı içinde olacaktır.

DAVUTOĞLU DEMİR hızla büyümesinde ve kısa sürede demir piyasasında tanınmasındaki en büyük etken yaptığı işte dürüstlük ilkesinden ayrılmamasıdır. Ayrıca müşterilerimizden gelen taleplerin fiyat-kalite performansını dengeleyerek, mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli malzemelerle sevkiyatını sağlamaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız doğrultusunda , müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürün, hizmet ve satış sonrası desteği, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktayız.

DAVUTOĞLU DEMİR sektörde yerini ve kalitesini kanıtlamış, ürünlerini global sertifikalarla standardize etmiş çözüm ortaklarının geniş ürün yelpazesini sizlere sunmuştur.

Değerlerimiz
Müşteri odaklı
Dürüstlük
Güvenilirlik
Hoşgörülü olmak
Sürekli gelişmek
İtibar yenilikçilik
Sürdürülebilirlik

Ürünlerimiz
Nervürlü İnşaat Demiri
Kangal Demir (Filmaşin)
Çelik Hasır Demir
Sac
Profiller


Davutoğlu Metal firması Kocaeli ilinin Çayırova ilçesinin Şekerpınar bölgesinde bulunmaktadır. Davutoğlu Metal adresi; Şekerpınar Mah. Başak Sok. No:14/A (Marmara Geri Dönüşümcüler San. Sitesi) Şekerpınar Çayırova Kocaeli Türkiye şeklindedir.

Demir & Çelik & Plastik sektöründe faaliyet gösteren firma için Davutoğlu Metal telefon numarası 2626434257  faks numarası 2626434258 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.davutogludemir.com internet sitesi üzerinden veya ihracat@davutogludemir.com adresine e-posta göndererek Davutoğlu Metal firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Haşmet Nalbantoğlu

Yukarıdaki haritada Davutoğlu Metal konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Demir & Çelik & Plastik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.