Deniz Elektrik ve Mühendislik Hizmetleri

Şişli / İstanbul
  Firma No: #552904
Enerji & Elektrik


Ünvan: Deniz Elektrik ve Mühendislik Hizmetleri
Deniz Elektrik
Adres:
Perpa Tic. Merk. 7.Kat A Blok No:748
Şişli / İstanbul / Türkiye
Deniz Elektrik
Sponsorlu Bağlantılarm
Deniz Elektrik Deniz Elektrik
Deniz Elektrik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Firmamız sektörde deneyimli eğitimli iyi yetişmiş personeli , son teknoloji ve kalibrasyonlu ölçüm – test cihazları ile Elektrik Projesi ve Proje Danışmanılığı ,Trafo ve Trafo Merkezi İmalatı ve Bakımı ,Kompanzasyon Tesisi Projelendirme , Sistem Kurulumları ve Bakımı ,Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu , Topraklama Ölçümü,Elektrik iç tesisat kontrolü,kaçak akım role testi,elektrostatik anti statik ölçümsüreklilik testi,katodik testi ve Raporlama , AG-YG Talep ve Abonelik İşlemleri , Yüksek gerilim Koruma sistemleri kurulumları , Paratoner İmalatı ve Ölçümleri konularında hizmet veren bir taahhüt firmasıdır.


Deniz Elektrik firması İstanbul ilinin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Deniz Elektrik adresi; Perpa Tic. Merk. 7.Kat A Blok No:748 Şişli İstanbul Türkiye şeklindedir.

Enerji & Elektrik sektöründe faaliyet gösteren firma için Deniz Elektrik telefon numarası 2126500505  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.denizelk.com internet sitesi üzerinden veya info@denizelk.com adresine e-posta göndererek Deniz Elektrik firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Deniz Elektrik firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Enerji & Elektrik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.