Deştioğlu Geri Dönüşüm

Ümraniye / İstanbul
  Firma No: #550588
Kağıt & Ambalaj & Matbaa


Ünvan: Deştioğlu Geri Dönüşüm
Deştioğlu Geri
Adres:
Esenkent Mah. Barlas Sok. No:21
Dudullu Osb, Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Deştioğlu Geri
Sponsorlu Bağlantılarm
Deştioğlu Geri Deştioğlu Geri Deştioğlu Geri
Yetkili: Tekin Baş
Deştioğlu Geri
Deştioğlu Geri Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Hurda Kağıt,hurda kagıtlar,Kağıtçılık ve Hurda Kağıt,Atık Kağıt hurda kağıt ihalesi ,atık kağıt ihalesi ,Alım Satımı ,Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm İhalesi ,Hurda Kağıt İlanı


Deştioğlu Geri firması İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinin Dudullu Osb bölgesinde bulunmaktadır. Deştioğlu Geri adresi; Esenkent Mah. Barlas Sok. No:21 Dudullu Osb Ümraniye İstanbul Türkiye şeklindedir.

Kağıt & Ambalaj & Matbaa sektöründe faaliyet gösteren firma için Deştioğlu Geri telefon numarası  5327371786 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.destioglugeridonusum.com internet sitesi üzerinden veya info@destioglugeridonusum.com adresine e-posta göndererek Deştioğlu Geri firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Tekin Baş

Yukarıdaki haritada Deştioğlu Geri konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Kağıt & Ambalaj & Matbaa

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.