Diyalog İşitme Cihazları

Fatih / İstanbul
  Firma No: #550987
Medikal & Kozmetik


Ünvan: Diyalog İşitme Cihazları
Diyalog İşitme
Adres:
Kızılelma Cad. Babaanne Apt. No:2 K:1 D:2
Fındıkzade, Fatih / İstanbul / Türkiye
Diyalog İşitme Diyalog İşitme
Fax: +90 (212) 4172060

Sponsorlu Bağlantılarm
Diyalog İşitme Diyalog İşitme Diyalog İşitme
Yetkili: Hüseyin Demir

Diyalog İşitme Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

DİYALOG İŞİTME SİSTEMLERİ 2005 yılından bugüne kadar Türkiye’de işitme çözümleri alanında…
1997′ den gelen deneyimle birlikte 2003 yılında özel teşebbüs olarak iş hayatına başlayan firmamız, 2009 yılında yapılan yeniden yapılanma ile Diyalog İşitme Cihazları Merkezi adı altında özgün ve deneyimli kadrosu ile faaliyete girmiştir.

Firmamız Diyalog İşitme Cihazları Merkezi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendi alanında en iyi markalar olan işitme cihazlarını ürün pörtföyünde bulundurmaktadır.

1 merkez, 4 şube ile beraber bütün bölgelerde bulunan bayi ve çalışma arkadaşlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız Diyalog İşitme Cihazları Merkezi, tüm Türkiye’ye ve Kıbrıs’ta bulunan müşterilerine işitme cihazı ve işitme cihazı aksesuarları tedarik etmektedir.

Alanında uzman deneyimli kadrosu ile işitme sektöründe “kalite ve istikrarda öncü” sloganını kendine ilke edinen firmamız Diyalog İşitme Cihazları, zaman zaman yaptığı kampanyalarla adını sürekli gündemde tutmaktadır.

Ürün grupları arasında Oticon İşitme Cihazları, Audio Service İşitme Cihazları, Rexton İşitme cihazları, Bernafon işitme cihazları gibi alanında kendini kanıtlamış olan markaları satan Diyalog İşitme Cihazları Merkezi, aynı zamanda klinik işitme testi cihazları GSİ ve Maico markalarını satışını yapmaktadır. Portföyünde bulunan ürünlerin gerek satış öncesi gerekse satış sonrası tüm aşamalarda müşterilerine bakım ve servis hizmetlerini vermektedir.


Diyalog İşitme firması İstanbul ilinin Fatih ilçesinin Fındıkzade bölgesinde bulunmaktadır. Diyalog İşitme adresi; Kızılelma Cad. Babaanne Apt. No:2 K:1 D:2 Fındıkzade Fatih İstanbul Türkiye şeklindedir.

Medikal & Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firma için Diyalog İşitme telefon numarası  5336321426 faks numarası 2124172060 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.diyalogisitme.com internet sitesi üzerinden veya diyalogisitmecihazlari@outlook.com adresine e-posta göndererek Diyalog İşitme firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Hüseyin Demir

Yukarıdaki haritada Diyalog İşitme firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Medikal & Kozmetik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.