Etik Tercüme Organizasyon Danışmanlık

Kadıköy / İstanbul
  Firma No: #538410
Diğer Sektörler


Ünvan: Etik Tercüme Organizasyon Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Etik Tercüme
Adres
Söğütlüçeşme Cad. Çilek Sok. Akel İş Hanı No:1 K:2 D:48-49
Bahariye, Kadıköy / İstanbul / Türkiye
Etik Tercüme
Telefon: 2165500779
Etik Tercüme Etik Tercüme Etik Tercüme
Yetkili: Ozan Mete
Sponsorlu Bağlantılar
Etik Tercüme
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

BİZ KİMİZ?
Tercüme ve Organizasyon alanında dürüstlüğümüzle yola çıkarak ETİK kelimesini ilke edinmiş firmamız, Türkiye’nin her köşesine telefon, internet ve posta yolu ile hizmet vermektedir. Dünyada en çok kullanılan 128’i aşkın dilde çeviri hizmetini değerli müşterilerimize sunmak için kalifiye ve profesyonel dil çeviri uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.
Deneyimli ve teknik donanımlı kadromuz ile Incentive Organizasyonu, Etkinlik-Event Organizasyonları, Bayii Toplantıları, VIP/Havalimanı Transferleri, Yurtiçi/Yurtdışı Otel Rezervasyonu v.b alanlarda güler yüzlü ve titiz çalışmalarımızla çözüm üreterek memnuniyet sağlamaktayız. Çağdaş gelişime ayak uydurabilen yapısal oluşumu sayesinde, farklı alanlarda oluşturduğu bilgi birikim ve deneyimleri ile gerekli koordinasyonu sağlamakta, başarısını, kendi personeli ve yapısı içinde başlayan organizasyon anlayışıyla temsil etmektedir.
Dolayısı ile ETİK TERCÜME ORGANİZASYON DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. uzun yılları aşkın tecrübesi ve uzman çevirmen, organizasyon, danışmanlık kadrosuyla kaliteli işleri değerli müşterilerimize sunmakta ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz, özel sektör firmaları ile devlet ve kamu çalışmalarımızla ilk tercih edilen firma olmanın gururu içerisinde bulunmaktayız.
Yaptığımız işlerin kalitesi ETİK ilkemizle beraber;
Noter Yeminli olarak Hukuki, Tıbbı, Teknik, Akademik, Resmi evrak Tercümeleri, Finansal Tercümeler, Metin Tercümeleri, İnternet Sitesi Tercümeleri, Bileşim tercümeleri, Simültane ve Ardıl sözlü Tercümeler, Edebi Sanatsal tercümeler, Film ve Dublaj Tercümeleri vb. gibi birçok çeviri konularında,

Her türlü Incentive Organizasyonu, Etkinlik-Event Organizasyonları, Bayi Toplantıları, VIP/Havalimanı Transferleri, Yurtiçi/Yurtdışı Otel Rezervasyonu v.b alanlarda,

Yurtdışı eğitim danışmanlığı, uçak biletleri, vize işlemleri v.b konularda

ETİK TERCÜME ORGANİZASYON DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermekteyiz.


Diğerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.