EYS Elektronik

Osmangazi / Bursa
  Firma No: #551487
Enerji & Elektrik


Ünvan: EYS Elektronik
EYS Elektronik
Adres:
Kükürtlü Mahallesi Çığ Sok. No:4/C
Osmangazi / Bursa / Türkiye
EYS Elektronik
Sponsorlu Bağlantılarm
EYS Elektronik EYS Elektronik EYS Elektronik
Yetkili: Ertan Bağlar
EYS Elektronik EYS Elektronik EYS Elektronik
EYS Elektronik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

EYS ELEKTRONİK 2017 yılında BURSA’da kurulmuş tüm zayıf akım sistemlerinde ayırt etmeksizin
profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.Elektroniğin temelinden geldiğimiz bu noktada hizmetlerimizde anında tespit ve işçilik kalitesiyle siz değerli müşterilerimize çözüm sunuyoruz.Teknolojinin hızla geliştiği yaşadığımız bu çağda gelişimleri sürekli takip ediyoruz, Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini bu yönde karşılıyoruz. Hedefimiz genç ve dinamik ekibimizle uzun yıllar boyunca EYS ELEKTRONİK olarak rakiplerimizin bir adım önünde olmaktır. HİZMETTE KALİTE ŞARTTIR anlayışıyla çıktığımız bu yolda kalitemizle siz değerli müşterilerimizin her daim beklentilerini karşılamaktır. Kaliteli ürünler kullanarak  yenilikçi bir marka yolunda ilerliyoruz. Profesyonel teknik alt yapımızla sektörümüzde büyümeyi vizyon edinmiş bu düşüncemizle kalitemizi her zaman bir adım öne çıkarmayı ve BİZDE VARIZ felsefesiyle tüm teknolojik imkanlarımızla sahada olduğumuz belirtiyoruz.

HİZMETLERİMİZ
Güvenlik Kamera Sistemleri,
Ahd-Hdcvı Kamera Sistemleri,
Ip Kamera Sistemleri,
Hırsız Alarm Sistemleri,
Kablolu Alarm Sistemleri,
Kablosuz Alarm Sistemleri,
Görüntülü Diafon,
İnterkom Sistemleri,
Akıllı Ev Sistemleri,
Merkezi Uydu Sistemleri,
Yangın İhbar Sistemleri,
Telefon Santralleri,
Geçiş Kontrol Sistemleri,
Ses Sistemleri


EYS Elektronik firması Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde bulunmaktadır. EYS Elektronik adresi; Kükürtlü Mahallesi Çığ Sok. No:4/C Osmangazi Bursa Türkiye şeklindedir.

Enerji & Elektrik sektöründe faaliyet gösteren firma için EYS Elektronik telefon numarası  5330248216 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.eyselektronik.com.tr internet sitesi üzerinden veya bilgi@eyselektronik.com.tr adresine e-posta göndererek EYS Elektronik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Ertan Bağlar

Yukarıdaki haritada EYS Elektronik konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Enerji & Elektrik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.