Fantek Havalandırma

Sancaktepe / İstanbul
  Firma No: #552972
Makina & Ekipman


Ünvan: Fantek Havalandırma Mühendislik İnşaat Metal Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.
Fantek Havalandırma
Adres:
Atatürk Mah. Saruhan Sok. No:9 Karmar Market Alt Katı
Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Fantek Havalandırma Fantek Havalandırma
Sponsorlu Bağlantılarm
Fantek Havalandırma Fantek Havalandırma Fantek Havalandırma
Yetkili: Serkan Adıgüzel
Fantek Havalandırma
Fantek Havalandırma Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

2000 yılında kurulmuş olan Firmamız Havalandırma Kanalı imalatında galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir. Havalandırma sistemleri denildiğinde akla gelmeyi başaran firmamız kaliteyi ilke edinerek faaliyette bulunduğu havalandırma hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Fantek Havalandırma firması İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. Fantek Havalandırma adresi; Atatürk Mah. Saruhan Sok. No:9 Karmar Market Alt Katı Sancaktepe İstanbul Türkiye şeklindedir.

Makina & Ekipman sektöründe faaliyet gösteren firma için Fantek Havalandırma telefon numarası 2166213651 5320155704 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.fantek-havalandirma.com internet sitesi üzerinden veya fantekhavalandirma@gmail.com adresine e-posta göndererek Fantek Havalandırma firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Serkan Adıgüzel

Yukarıdaki haritada Fantek Havalandırma firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.