Fatih Elektronik

Küçükçekmece / İstanbul
  Firma No: #553765
Enerji & Elektrik


Ünvan: Fatih Elektronik
Fatih Elektronik
Adres:
Cennet Mah. Alpaslan Cad. No:52/C
Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
Fatih Elektronik
Sponsorlu Bağlantılarm
Fatih Elektronik Fatih Elektronik Fatih Elektronik
Yetkili: Kenan Kaçan
Fatih Elektronik
Fatih Elektronik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Enerji & Elektrik & Kimya
Hakkında: Fatih Elektronik Küçükçekmece Cennet Mahallesinde 15 yıla aşkın süreyle elektrik- elektronik alanında perakande satış yapmaktadır. Playstation malzemeleri, bilgisayar malzemeleri, kumanda malzemeleri vs. malzemeleri bulunmaktadır.

Firmamız ulaşım sağlanması adına sitemize girerek whatsapp iletişime geçebilirsiniz. Konum olarak istediğinizde kısa süre içerisinde dönüş yapılarak cevaplanacaktır. Firmamızda playstation konsol oyun yükleme, malzemeleri, kol tamiri ve konsol tamiri de yapılmaktadır.


Fatih Elektronik firması İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. Fatih Elektronik adresi; Cennet Mah. Alpaslan Cad. No:52/C Küçükçekmece İstanbul Türkiye şeklindedir.

Enerji & Elektrik sektöründe faaliyet gösteren firma için Fatih Elektronik telefon numarası 2125989775  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.cennnetelektronik.com internet sitesi üzerinden veya fatihelektronikmail@gmail.com adresine e-posta göndererek Fatih Elektronik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Kenan Kaçan

Yukarıdaki haritada Fatih Elektronik konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Enerji & Elektrik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.