Gökçece – Kalıcı Makyaj & Cilt Bakımı & Saç Çoğaltma

Şişli / İstanbul
  Firma No: #550951
Medikal & Kozmetik

Ünvan: Gökçece - Kalıcı Makyaj & Cilt Bakımı & Saç Çoğaltma
Gökçece -
Adres:
Valikonağı Cad. No:8
34365 Nişantaşı, Şişli / İstanbul / Türkiye

Gökçece - Gökçece - Gökçece - Gökçece -
Yetkili: Gökçe Temuçin
Gökçece - Gökçece - Gökçece - Gökçece -
Gökçece - Firması Nerede? Nasıl Gidilir?
Sponsorlu Bağlantılar

2005 yılından bu yana profesyonel olarak ve Uzman Estetisyen sertifikamla Saç çıkarma (saç çoğaltma & saç gürleştirme), Epilasyon (lazer epilasyon & iğneli epilasyon), Kalıcı makyaj (kalıcı dudak makyajı & kalıcı kaş makyajı & kalıcı eyeliner & kalıcı dipliner), Cilt bakımı (medikal cilt bakımı & leke tedavisi & kimyasal peeling & hassas cilt bakımı) uygulamaları yapıyorum. Türkiye ve İstanbul’un en büyük sağlık merkezlerinde uzun yıllar boyunca sayısız uygulamayı başarıyla tamamlayıp danışanların hayatlarına daha sağlıklı ve kendilerinden memnun devam etmesinde pay sahibi oldum diyebilirim.

Epilasyon için yüze lazer epilasyon, sırt epilasyon, kol epilasyon ve bıyık lazer epilasyon daha çok tercih edilmektedir. İğneli epilasyon ise lazer epilasyondan sonra daha küçük ve sarı tüyler için tavsiye edilmektedir. Kimi durumda iğneli epilasyon daha iyi sonuç vermektedir ama seans süreleri biraz daha uzun sürebilmektedir. Danışanlarımız arasında hem kadınlar hem erkekler olduğu için erkek lazer epilasyon hizmeti de vermekteyiz.

Cilt bakımında da epilasyon konusunda olduğu gibi erkek cilt bakımı sunduğumuz hizmetler arasındadır. İstanbul’da cilt bakımı merkezleri arayışında iseniz Nişantaşı’ndaki kliniğimize uğrayabilir veya iletişim adreslerimizi arayarak bizden bilgi alabilirsiniz. Cilt bakımında geniş çapta profesyonel ve medikal cilt bakımı uygulamaları yapıyoruz uzun yıllardır. Bu doğrultuda hassas cilt bakımı, leke tedavisi, kimyasal peeling gibi uygulamalar uzmanlık alanımız içindedir.

Microblading de denilen kalıcı makyaj uygulaması genellikle yüz bölgesinde dudak, kaş ve göz çevresine uygulanmaktadır. Kalıcı makyaj uygulaması doğal boyalar ile cildi tahriş etmeden uygulandığı zaman uzun yıllar boyunca her gün makyaj yapmışsınız gibi bir cilde / yüze sahip olmanızı sağlayan özel tekniklerden biridir.

Saç dökülme tedavisi de son yıllarda özenle uygulayıp ciddi sonuçlar aldığımız hizmetlerimizden biridir. Bu bakımdan saç çoğaltma / saç çıkarma konusunda yoğun talep almaktayız. Sunduğumuz saç çoğaltma yöntemi, saç ekimi olmadan tamamen doğal saç çıkarma yöntemlerinden biridir. Bu yöntemle saç dökülmesine çözüm getirmiş oluyoruz. Bununla ilgili ve diğer tüm uygulamalarımız ile ilgili bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Benzerlerine Göz Atın: Medikal & Kozmetik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.