Gökmen Yapı Emlak San. Tic. Ltd. Şti.

Çekmeköy / İstanbul
  Firma No: #552033
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Gökmen Yapı Emlak San. Tic. Ltd. Şti.
Gökmen Yapı
Adres:
Ulus Mah. Çiğdem Cad. No:55/B
Tepecik, Çekmeköy / İstanbul / Türkiye
Gökmen Yapı Gökmen Yapı
Fax: +90 (212) 8615441

Sponsorlu Bağlantılarm
Gökmen Yapı Gökmen Yapı
Yetkili: Fevzi Gökmen
Gökmen Yapı
Gökmen Yapı Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Gökmen inşaat olarak 1995 faaliyete başladı daha son Gökmen Yapı Emlak san tic Ltd siti olarak devam etmektedir küçük çekmec bahçeli evler bağcılar büyük çekmece ve çatalca bölgesinde inş Firmasi .olarak devam ediyor yüzlerce kişi ve binlerce insani evsahibi olmasına öncülük etmekideyiz ,ve etştir.halen devam etmektedir yeni projelerle siz değerli müşterilerimize hizmete devam eder dualarınızı bekleriz.


Gökmen Yapı firması İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinin Tepecik bölgesinde bulunmaktadır. Gökmen Yapı adresi; Ulus Mah. Çiğdem Cad. No:55/B Tepecik Çekmeköy İstanbul Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Gökmen Yapı telefon numarası  5324547202 faks numarası 2128615441 olarak kayıtlıdır. gokmenyapi@gmail.com adresine e-posta göndererek Gökmen Yapı firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Fevzi Gökmen

Yukarıdaki haritada Gökmen Yapı firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Bu sayfadaki bilgileri düzenlemek veya sayfayı yayından kaldırmak için formu doldurun:
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.