Gülpolat Prefabrik ve Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Tuzla / İstanbul
  Firma No: #552609
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Gülpolat Prefabrik ve Hafif Çelik Yapı Sistemleri
Gülpolat Prefabrik
Adres:
Aydınlı Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:93/1
Aydınlı, Tuzla / İstanbul / Türkiye
Gülpolat Prefabrik
Sponsorlu Bağlantılarm
Gülpolat Prefabrik Gülpolat Prefabrik Gülpolat Prefabrik
Yetkili: Rahman Gulpolat

Gülpolat Prefabrik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Gülpolat Prefabrik 20 yılı aşan inşaat deneyimini ve sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, prefabrik sektörüne aktararak siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Gülpolat Prefabrik konusunda üretim yapan uzman kadro ile makine parkurunu yenilemiş, uluslararası hafif yapı üreten fabrikaları inceleyip her zaman son teknolojiyi kullanıp siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Hizmetlerimiz prefabrik evler, şantiyeler, konteynerler, güvenlik kabinleri, hafif çelik yapılar ve taşınabilir evlerin üretimi satışı ve pazarlaması ile satış sonrası servis ağını kapsamaktadır.

Gülpolat Prefabrik kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede prefabrik sektöründe yerini almış ve bu ilkelerinden asla ödün vermemiştir. 20 yılı aşkın inşaat sektöründeki bilgi ve birikimimizi prefabrik ve hafif çelik evler üretimine aktarmış, prensibimiz daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olan hizmette dürüstlük ve kaliteyi ön planda tutup Gülpolat Prefabrik’e, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.


Gülpolat Prefabrik firması İstanbul ilinin Tuzla ilçesinin Aydınlı bölgesinde bulunmaktadır. Gülpolat Prefabrik adresi; Aydınlı Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:93/1 Aydınlı Tuzla İstanbul Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Gülpolat Prefabrik telefon numarası  5520902213 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.gulpolatprefabrik.com internet sitesi üzerinden veya gulpolatrahman@icloud.com adresine e-posta göndererek Gülpolat Prefabrik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Rahman Gulpolat

Yukarıdaki haritada Gülpolat Prefabrik firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Bu sayfadaki bilgileri düzenlemek veya sayfayı yayından kaldırmak için formu doldurun:
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.