Haay Ambalaj

Başakşehir / İstanbul
  Firma No: #551370
Kağıt & Ambalaj & Matbaa


Ünvan: Haay Ambalaj
Haay Ambalaj
Adres:
İOSB Aykosan San. Sit. 4'lü Blok No:30
34490 Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Haay Ambalaj
Sponsorlu Bağlantılarm
Haay Ambalaj Haay Ambalaj Haay Ambalaj
Yetkili: Niyazi Koluş

Haay Ambalaj Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Ambalaj sektöründe rekabetçi bir pazar ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyatla ve doğru vakitte ulaştırma politikamız yardımıyla kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık. Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok arkadaşlık temasına dayanır. Müşteri memnuniyeti, müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri idaresi gibi konularda kendimizi sıksık olarak güncellemekteyiz. Bu müşteri merkezli anlayış sonucunda firmamız müşteri portföyünü çoğaltarak hareketlerini genişletmiştir.


Haay Ambalaj firması İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde bulunmaktadır. Haay Ambalaj adresi; İOSB Aykosan San. Sit. 4'lü Blok No:30 Başakşehir İstanbul Türkiye şeklindedir.

Kağıt & Ambalaj & Matbaa sektöründe faaliyet gösteren firma için Haay Ambalaj telefon numarası 2125490538  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.haayambalaj.com internet sitesi üzerinden veya haayambalaj@outlook.com adresine e-posta göndererek Haay Ambalaj firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Niyazi Koluş

Yukarıdaki haritada Haay Ambalaj firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Kağıt & Ambalaj & Matbaa

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.