Heraklet Bilişim Teknolojileri

Bakırköy / İstanbul
  Firma No: #553090
Hizmet & Eğitim & Bilişim


Ünvan: Heraklet Bilişim Teknolojileri
Heraklet Bilişim
Adres:
Ataköy 7-8-9-10. Mah. E-5 Yan Yol, No:6, Route Istanbul Rezidans A Blok No:152
34156 Bakırköy / İstanbul / Türkiye
Heraklet Bilişim
Sponsorlu Bağlantılarm
Heraklet Bilişim Heraklet Bilişim Heraklet Bilişim Heraklet Bilişim Heraklet Bilişim Heraklet Bilişim Heraklet Bilişim
Heraklet Bilişim Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Heraklet, bilgisayar bilimleri alanında global değer üreten bilişim teknolojileri kuruluşudur. İstanbul Bakırköy’deki yerleşkesinde siber güvenlik, bilgisayar ağları ve uygulama geliştirme alanlarında hizmet vermektedir. Skyron UTM Firewall güvenlik cihazı, Gravita endüstriyel otomasyon yazılımı, Atlas App Filo Takip Programı, TextLab İplik-Kumaş Tesis Yazılımı Heraklet markası imzası taşımaktadır. Heraklet, Türkiye Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “İleri teknoloji geliştirici firma” olarak tescil edilmiştir.


Heraklet Bilişim firması İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Heraklet Bilişim adresi; Ataköy 7-8-9-10. Mah. E-5 Yan Yol, No:6, Route Istanbul Rezidans A Blok No:152 Bakırköy İstanbul Türkiye şeklindedir.

Hizmet & Eğitim & Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firma için Heraklet Bilişim telefon numarası  5522372968 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.heraklet.com internet sitesi üzerinden veya info@heraklet.com adresine e-posta göndererek Heraklet Bilişim firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Heraklet Bilişim konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Hizmet & Eğitim & Bilişim

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.