İzmit Karlıkaya Çeviri Merkezi

İzmit / Kocaeli
  Firma No: #552786
Diğer Sektörler


Ünvan: İzmit Karlıkaya Çeviri Merkezi
İzmit Karlıkaya
Adres:
Ömerağa Mah. Hafız Şerif Sok. Demirsoy İş Hanı No:9 Kat:3 Daire:6
İzmit / Kocaeli / Türkiye
İzmit Karlıkaya
Sponsorlu Bağlantılarm
İzmit Karlıkaya İzmit Karlıkaya İzmit Karlıkaya
Yetkili: Caner Karlıkaya

İzmit Karlıkaya Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

2001 yılında gayrimenkul sektöründe faaliyete geçen KARLIKAYA GAYRİMENKUL & DANIŞMANLIK müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle güvenlerini kazanarak bu alanda profesyonel hizmetin adresi olmuş ve varlığını bugünlere taşımıştır.

2015 yılının ikinci yarısında KARLIKAYA NOTER YEMİNLİ TERCÜME MERKEZİ adlı yan kuruluşuyla hizmet sunmaya devam ederek varlığını geleceğe taşımayı hedeflemiştir.

Profesyonel kadrosu ve uzman yeminli tercümanlarıyla hizmette dürüstlük ve kalite prensibini esas alarak sürekli müşteri memnuniyeti bilinciyle tercüme hizmeti alanına yeni ve güçlü bir ivme kazandıracaktır.


İzmit Karlıkaya firması Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde bulunmaktadır. İzmit Karlıkaya adresi; Ömerağa Mah. Hafız Şerif Sok. Demirsoy İş Hanı No:9 Kat:3 Daire:6 İzmit Kocaeli Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için İzmit Karlıkaya telefon numarası  5319283086 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.karlikaya.com internet sitesi üzerinden veya info@karlikaya.com adresine e-posta göndererek İzmit Karlıkaya firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Caner Karlıkaya

Yukarıdaki haritada İzmit Karlıkaya firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.