K PLUS CLİNİC

Ataşehir / İstanbul
  Firma No: #553518
Diğer Sektörler


Ünvan: K PLUS CLİNİC
K PLUS
Adres:
Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. Teknik Yapı Delüxia Palace 5A Kat:9 No:247
Ataşehir / İstanbul / Türkiye
K PLUS
Sponsorlu Bağlantılarm
K PLUS K PLUS K PLUS K PLUS
K PLUS Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Bu tedbirler kapsamında kliniğimizde tüm çalışanlarımızın, hastalarımızın ve hasta yakınlarının maske ve eldiven takmasına, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymasına, Covid-19 semptomları gösteren hastalarımızın PCR testine tabi tutulmasına büyük özen göstermekteyiz.
K PLUS CLINIC olarak, hastalarımızın ve çalışanlarımızın temiz ve güvenli bir çevrede olmalarını sağlamak için sterilizasyon ve genel klinik hijyeni konusunda gerekli tüm tedbirleri aldığımıza dair sizi temin ederiz.


K PLUS firması İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. K PLUS adresi; Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. Teknik Yapı Delüxia Palace 5A Kat:9 No:247 Ataşehir İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için K PLUS telefon numarası  5322372398 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.kplusclinic.com internet sitesi üzerinden veya kplusclinic@yandex.com adresine e-posta göndererek K PLUS firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada K PLUS konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.