Kahyaoğlu Plastik

Yenişehir / İzmir
  Firma No: #552616
Diğer SektörlerKağıt & Ambalaj & Matbaa


Ünvan: Kahyaoğlu Plastik
Kahyaoğlu Plastik
Adres:
1263 Sokak No:3
Yenişehir / İzmir / Türkiye
Kahyaoğlu Plastik Kahyaoğlu Plastik
Fax: +90 (232) 4491013

Sponsorlu Bağlantılarm
Kahyaoğlu Plastik Kahyaoğlu Plastik Kahyaoğlu Plastik
Yetkili: Tolga Mercan
Kahyaoğlu Plastik Kahyaoğlu Plastik Kahyaoğlu Plastik
Kahyaoğlu Plastik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Kahyaoğlu Sütçülük ve Plastik Malzemeleri, 1980 Yılında İzmir’ de faaliyete başlayan firmamız 1998 yılında Yenişehir’ deki işyerinde çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri portföyünü sürekli artırarak ve kendini geliştirerek günün teknolojik şartlarını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak plastik ambalaj sektöründe lider olmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.


Kahyaoğlu Plastik firması İzmir ilinin Yenişehir ilçesinde bulunmaktadır. Kahyaoğlu Plastik adresi; 1263 Sokak No:3 Yenişehir İzmir Türkiye şeklindedir.

Diğer SektörlerKağıt & Ambalaj & Matbaa sektöründe faaliyet gösteren firma için Kahyaoğlu Plastik telefon numarası  5327480612 faks numarası 2324491013 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.kahyaogluplastik.com.tr internet sitesi üzerinden veya bildirim@kahyaogluplastik.com.tr adresine e-posta göndererek Kahyaoğlu Plastik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Tolga Mercan

Yukarıdaki haritada Kahyaoğlu Plastik firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.