Karakavak Organizasyon

Yeşilyurt / Malatya
  Firma No: #553058
Diğer Sektörler


Ünvan: Karakavak Organizasyon
Karakavak Organizasyon
Adres:
Karakavak Mah. Güngör Cad. No:56/5
Yeşilyurt / Malatya / Türkiye
Karakavak Organizasyon
Sponsorlu Bağlantılarm
Karakavak Organizasyon Karakavak Organizasyon Karakavak Organizasyon Karakavak Organizasyon Karakavak Organizasyon Karakavak Organizasyon
Karakavak Organizasyon Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Karakavak Organizasyon bünyesinde 2007 yılında kurulan; başta Malatya olmak üzere bölgesin’de hizmet veren, Osmanlı konseptini yöresel motiflerle birleştirerek, değişen yaşam tarzlarına uygun her türlü organizasyon gecelerini organize eden; dinamik, işini severek ve sürekli geliştiren, alanında yüksek tecrübeye sahip kurumsal bir firmasıyız.

Kurulduğu günden bugüne kadar binlerce organizasyon gerçekleştiren Malatya Karakavak Organizasyon Ekibi olarak; kaliteden ödün vermeyen, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.”İlk Önceliğimiz %100 Memnuniyetinizi sağlamak Malatya Karakavak Organizasyon Ailesi olarak en büyük önceliğimizdir.

Siz değerli Misafirlerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli, heyecanlı ve unutulmaz bir gece organize ederek %100 memnuniyetinizi Sağlamakatır.” Organizasyonunuzu A’dan Z’ye Planlıyor ve Yönetiyoruz. Başrol’de yer aldığınız bu özel gününüz’de, her Ailenin yaşadığı “Neyi, Ne Zaman, Nasıl Yapacağız ? ” sorularınızı aklınız’dan kaldırıyor ve organizasyonunuzu başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde planlayıp, yönetmekteyiz.


Karakavak Organizasyon firması Malatya ilinin Yeşilyurt ilçesinde bulunmaktadır. Karakavak Organizasyon adresi; Karakavak Mah. Güngör Cad. No:56/5 Yeşilyurt Malatya Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Karakavak Organizasyon telefon numarası  5447814494 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.malatyakarakavakorganizasyonu.com internet sitesi üzerinden veya karakavakorganizasyon@gmail.com adresine e-posta göndererek Karakavak Organizasyon firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Karakavak Organizasyon konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.