Kenan Oto Kurtarma

Küçükçekmece / İstanbul
  Firma No: #550939
Otomotiv & Havacılık


Ünvan: Kenan Oto Kurtarma
Kenan Oto
Adres:
Hakan Cad. Okan Sok. No:7 Sefaköy
Halkalı, Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
Kenan Oto
Sponsorlu Bağlantılarm
Kenan Oto Kenan Oto Kenan Oto
Yetkili: Kenan Sevimoğlu
Kenan Oto
Kenan Oto Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

OTO ÇEKİCİ – OTO KURTARICI
Kaza ve Arıza durumlarında araçlarınızın çekici ile özel tamir servisinize ya da servise gitmesi için gereken hizmetleri sunuyoruz. Firmamız, Halkalı merkezli olarak İstanbul’da bir çok noktada çekici hizmeti vermektedir. Araçlarımız dağınık ve faal durumdadır. Uzman personelimiz 7/24 oto çekici hizmeti için hazır beklemektedir.

Müşterilerimiz bizlere 0530 781 51 61 numaralı çekici çağrı telefonumuzu arayarak çekici talep ediyor veya ” Florya Çekici, Halkalı Çekici, Sefaköy Çekici, İstoç Çekici, İkitelli Çekici ” gibi Google da arama yaparak bizlere ulaşıyorlar.

OTO ÇEKİCİ OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇE VE SEMTLERİN BAZILARI ŞUNLARDIR.
Bağclar, Güneşli, Atakent, Yenibosna, Basın Ekspres, Beşyol, Cennet Mahallesi, Sefaköy, Halkalı, Çobançeşme, Florya, Yeşilköy Havalimanı (Atatürk Havaalanı)
24 Saat hizmet veren Çekici Firmamız, hem araçları hem de personeli ile tan donanımlı olarak aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sigorta çekici hizmetleri, kazalı araçların kurtarması gibi hizmetleri sunuyor, minibüs çekici, çift katlı çekici araç, tekne taşımacılığı, servislerden müşterilere araç taşıma gibi hizmetler ile bütün taleplere çözüm sunuyoruz.

Marka olma yolunca hem müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, hemde web sayfamız üzerinden sizlere en iyi hizmet hızlı verme amacıyla oto çekici çağrınızı bekleriz.


Kenan Oto firması İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinin Halkalı bölgesinde bulunmaktadır. Kenan Oto adresi; Hakan Cad. Okan Sok. No:7 Sefaköy Halkalı Küçükçekmece İstanbul Türkiye şeklindedir.

Otomotiv & Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firma için Kenan Oto telefon numarası  5307815161 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.kenanotokurtarma.com internet sitesi üzerinden veya kenanotopro@gmail.com adresine e-posta göndererek Kenan Oto firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Kenan Sevimoğlu

Yukarıdaki haritada Kenan Oto konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Otomotiv & Havacılık

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.