Kırann Kurumsal Tekstil

Güngören / İstanbul
  Firma No: #551207
Tekstil & Giyim


Ünvan: Kırann Kurumsal Teks. San. Tic. Ltd. Şti.
Kırann Kurumsal
Adres:
Sanayi Mah. Ergenekon Sok. No:21/21
Güngören / İstanbul / Türkiye
Kırann Kurumsal
Sponsorlu Bağlantılar
Kırann Kurumsal Kırann Kurumsal Kırann Kurumsal
Yetkili: Şeref Kıran
Kırann Kurumsal Kırann Kurumsal Kırann Kurumsal Kırann Kurumsal
Kırann Kurumsal Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Temelleri 1988 atılan firmamız tekstil Üretimine 14 Temmuz 2015’te KırannKurumsal’ıda bünyemize dahil ederek Gelişmelere açık son teknolojiye uygun yetenekli kadrosu ile adını ülkemizde duyurmuş bir firmadır.

Kurumsal iş kıyafetleri devlet kurumları ihale firması olarak uzmanlaşmış ; Asker Kıyafetleri, Polis Kıyafetleri, PTT Kıyafetleri, Güvenlik kıyafetleri, İşçi tulumları, Pilot Kıyafetleri, Hostes Kıyafetleri, Asker Kıyafetleri, Askeri Üniformalar , Polis Üniformaları imalatı üretiminde iddialı ve kalitesinden güvenirliğinden ödün vermeden kumaş dokuma , çanta imalatı, ayakkabı imalatı, tekstil promosyon ürünleri vs. alanlarında danışmalık ve ürün tasarımı yapmaktayız.

Faliyetegeçtiği günden bu yana düzenli bir büyüme içerisinde olan firmamız resmi kurum ihaleleri alanında başarısını kanıtlamış önde gelen üretici firmalardan biri haline gelmiştir.

Resmi üniforma alanında uzmanlaşmış olan firmamız çalıştığı tüm kurumların üniforma tasarımı uluslararası kalite standartlarını baz alarak, teknik şartnamelere uygun ürettiği ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Tekstil sektörünün en önemli ihtiyaçlarından biri olan farklılaşmak ve özgün olmak iş yaklaşımımızın en üst sıralarında yer almaktadır. Bu nedenle Kırann Kurumsal olarak, markanın kurumsal kimliği, hedef pazarın dinamikleri, müşteri ihtiyaçları, operasyonel gereklilikler, işlevsellik, dayanıklılık, fiziki şartlar ve yıkama koşulları gibi birçok unsuru göz önünde tutuyoruz.

Sektör ihtiyaçlarına yönelik özel analizler, tasarım süreçlerimiz ve güçlenen teknolojik üretim hattımız ile kurumsal imajınıza artı değer katmak için çalışıyoruz

Hizmet anlayışımız sayesinde, fuar, etkinlik gibi kısa dönemli ihtiyaçlardan, endüstriyel alanlar, sanayi tesisleri, otel – tatil köyleri, gıda işletmeleri, temizlik / teknik hizmetler, güvenlik, ulaşım, kozmetik şirketleri, okul, hastane, özel hizmet sektörü gibi uzun dönem ihtiyaçlara kadar uzanan geniş bir skalada üretim yapabilmekteyiz. Aynı zamanda üretimim gamımız, iş önlükleri, safari takım, mont takım, bahçıvan tulum, boy tulum, ceket etek, pantolon, gömlek, triko, t-shirt, sweat-shirt, yelek, mont, kaban, yağmurluk, promosyon teknik ürünleri (şapka, bere, eldiven, kravat, fular) gibi bir çok farklı ürünü içermektedir.

Türkiye başta olmak üzere iç pazarda devlet kurumları için imalatçı ve tedarikçi kimliği ile satışlarını yapmaktadır. Dış pazarda birçok ülkeye ihracat yapmaya devam etmekteyiz.


Kırann Kurumsal firması İstanbul ilinin  Güngören ilçesinde bulunmaktadır. Kırann Kurumsal adresi; Sanayi Mah. Ergenekon Sok. No:21/21  Güngören İstanbul Türkiye şeklindedir.

Tekstil & Giyim sektöründe faaliyet gösteren firma için Kırann Kurumsal telefon numarası 2125028502  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.kirann.com.tr internet sitesi üzerinden veya info@kirann.com.tr adresine e-posta göndererek Kırann Kurumsal firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Şeref Kıran

Yukarıdaki haritada Kırann Kurumsal konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Tekstil & Giyim

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Kategori: Tekstil & Giyim
486 görüntüleme | Link