Köksallar Group Şirketleri

Gemlik / Bursa
  Firma No: #553515
Diğer Sektörler


Ünvan: Köksallar Group Şirketleri
Köksallar Group
Adres:
Osmaniye Mah. Taksim Sok. No:21/A
Gemlik / Bursa / Türkiye
Köksallar Group
Telefon: +90 (444) 1411

Sponsorlu Bağlantılarm
Köksallar Group Köksallar Group Köksallar Group Köksallar Group Köksallar Group Köksallar Group
Köksallar Group Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

2014 yılında Bursa’da kuruluşu gerçekleştiren Köksallar Group Şirketleri, 2021yılında kurumsal kimliğini kazanarak bölgedeki yatırım ortaklığı faaliyetlerine başlamıştır.

Prensipli, dürüst ve kaliteli üretim anlayışı doğrultusunda ülkenin geleceğine katkı sağlayacak projelerin hayata geçirilmesi, Köksallar Group Şirketlerinin misyonu içerisinde yer alır. 2022 yılı içerisinde 100 personele ulaşmayı hedefleyen Köksallar Group Şirketleri Türkiye’de Bursa, İstanbul ve Balıkesir’de, Yurtdışında Azerbaycan Baku’de de yatırım ortaklığı faaliyetlerini güçlü finans yapısı ile yürütmektedir.

İnşaat ve Emlak sektörünün önde gelen markalarından bir tanesi olmayı hedefleyen her yaptığı işi aynı kalite ile hayata geçiren Koksallar Group Şirketleri, geçmişten aldığı güç sayesinde geleceğe bakan yarınlar inşa etme amacındadır.
Şirketin vizyonunda yer alan bu yazı, Koksallar Group Şirketlerinin kuruluş tarihi olan 2014 yılından beri aynı amaç ile hareket etmesini sağlamıştır.


Köksallar Group firması Bursa ilinin Gemlik ilçesinde bulunmaktadır. Köksallar Group adresi; Osmaniye Mah. Taksim Sok. No:21/A Gemlik Bursa Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Köksallar Group telefon numarası 4441411  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.koksallargroup.com.tr internet sitesi üzerinden veya koksallargroup@yandex.com adresine e-posta göndererek Köksallar Group firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Köksallar Group konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.